سایت تخصصی ماهواره بانکست

فروش اکانت جی شیر

آخرین ارسالات
تابلوی اعلانات سايت

ارسال پست های سياسی و غير اخلاقی اكيدا ممنوع !
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خودشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب كاربران مورد تایید مسئولین سایت نیست

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

تنها سایت رسمی اکانت جیشیر : WWW.GSHARE.IR

صفحه 1 از 92 1 2 3 11 51 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 914
    ناظم سایت ALI_ALI آواتار ها
    تشکر شده 14,895 بار در 8,666 ارسال

پیش فرض ▀ ▀ ss ▀ ▀ آخرین خبرها از باشگاه استقلال تهران (4) ▀ ▀ ss ▀ ▀

▀ ▀ ss ▀ ▀ آخرین خبرها از باشگاه استقلال تهران (4) ▀ ▀ ss ▀

ویرایش توسط ALI_ALI : 07-04-15 در ساعت 21:58

2. # ADS
    Circuit advertisement

بارها با مصدوميت براي استقلال به ميدان رفتم

حيدري: لازم بود با اميرخان حرف بزنم

خسرو حيدري هم ادعا مي‌کند بارها با مصدوميت براي استقلال به ميدان رفته و هيچ وقت هم منتي سر هواداران اين تيم نمي‌گذارد.

خسرو حيدري بعد از دوري دو هفته‌اي از ترکيب استقلال به دليل مصدوميت احتمالا با نظر مثبت کادرپزشکي اين هفته مي‌تواند اين تيم را در اصفهان همراهي کند. مدافع ملي‌پوش استقلال البته از برخي اتفاقات به وجود آمده بعد از مصدوميت‌اش ناراحت است و گلايه دارد. امير قلعه‌نويي ديروز بدون اشاره به اسم بازيکن خاصي از ناآمادگي ملي‌پوشانس گله کرده‌ بود. سرمربي استقلال گفته بود بازيکنان بايد تعصب را از مگويان ياد بگيرند که با وجود مصدوميت براي استقلال به ميدان رفته است.

حيدري درباره اتفاقات رخ داده اينطور توضيح داد: من از مگويان هم تشکر مي‌کنم که با اين شرايط براي استقلال به ميدان رفت و خوشحالم که بازيکنان شرايط تيم را درک مي‌کنند. البته سال گذشته هم خيلي از بازي‌ها را مصدوم بودم و با همان شرايط به ميدان رفتم.

وي ادامه داد: MRI هم گرفته بودم و همه از مصدوميت من باخبر بودند. حتي خود آقاي قلعه نويي هم در جريان بود و در کره‌جنوبي هم مقابل اف‌سي سئول با وجود مصدوميت و بنا به خواسته کادرفني به ميدان رفتم. من هم از اين کارها زياد کردم و نشان داديم اين کار را بلد هستم.

خسرو حيدري در ادامه مي‌گويد هيچ ادعايي ندارد و منتي هم سر هواداران نمي‌گذارم: من استقلال و هواداران اين تيم را هم دوست دارم و هيچ منتي هم سر کسي نمي‌گذارم. به آقاي قلعه‌نويي علاقه دارم و احترام زيادي براي‌شان قائلم و هر وقت بخواهند با تمام وجود براي استقلال به ميدان رفته‌ام و مي‌روم.

امير قلعه نويي روز گذشته و در خلال تمرينات دقايقي با خسرو حيدري به صورت خصوصي حرف زد که برخي رسانه‌ها آن را مرتبط به گلايه قلعه‌نويي از ملي‌پوشان مي‌دانند. حيدري در اين باره گفت: مشکلي خاصي نبود. اتفاقا خودم به سمت اميرخان رفتم و با ايشان صحبت کردم. خيلي‌ها گفتند خودش از من خواسته حرف بزنيم اما واقعيت چيز ديگري بود و خودم خواستم در مورد برخي مسائل با ايشان حرف بزنم.

حيدري در مورد بازي اين هفته تيم‌شان با ذوب‌آهن در اصفهان و شرايط بازي‌کردنش گفت: مصدوميتم بهتر شده و احتمالا بتوانم اين هفته به ميدان بروم. تمرينات گروهي‌ام را با تيم آغاز کرده‌ام و شرايط بد نيست. احتمالا بتوانم روز جمعه حداقل يک نيمه براي تيم به ميدان بروم. همه چيز به نظر کادرفني و پزشکي بستگي دارد.

وي ادامه داد: در مورد بازي با ذوب آهن هم مطمئنا با توجه به شرايط هر دو تيم يک بازي سخت در پيش خواهد بود و اميدوارم ديدني هم شود. بازيکنان ما تمرينات را در اين هفته کاملا جدي گرفته‌اند و آماده پيروزي در اصفهان هستيم.

حيدري در پايان گفت استقلال و هوادارانش هرگز سومين باخت پياپي خود را تجربه نخواهند کرد: در بازي مقابل فولاد هم ما تيم برتر ميدان بوديم و فرصت‌هاي زيادي را از دست داديم. البته به بازي زيبا امتياز نمي‌دهند و بايد تمرکز بيشتري داشته باشيم. ما با انگيزه برد به مصاف ذوب‌آهن خواهيم رفت و با امتياز برمي‌گرديم تا دوباره چهره واقعي استقلال را نشان دهيم.

مگويان: دوست ندارم جام ملت‌ها را از دست بدهم

مگويان مدافع استقلال در بازي با فولاد مصدوم شد و حالا نمي تواند سه هفته براي تيمش بازي کند. اين در حالي است که حنيف عمران‌زاده هم هنوز شرايط بازي کردن پيدا نکرده و آبي ها براي بازي با ذوب‌آهن با مشکلات زيادي بايد دست و پنجه نرم کنند

مگویان در مورد زمانی که مصدوم شد به "ورزش سه" گفت: در یک صحنه آمدم توپ را بگیرم که اتفاقا موفق هم شدم اما زمانی که پایم به زمین خورد، به یکباره مچم پیچ خورد و این اتفاق برایم افتاد. بالاخره فوتبال همین است و من هم باید با مشکل مصدومیتم کنار بیایم.

او در پاسخ به این سوال که آیا از مصدومیتش ناراحت نیست هم گفت: بدترین قسمت زندگی هر بازیکنی مصدومیت است و شک نکنید من از این موضوع ناراحتم. ممکن است به خاطر این مصدومیت بازی های تیم‌ملی ارمنستان را از دست بدهم البته این بازی ها 18 روز دیگر است ولی ما با فرانسه و صربستان بازی داریم و این ها تیم هایی هستند که من دوست دارم در آنها حضور داشته باشم.

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در نبود او به مشکل نمی خورد هم گفت: خب، به هر حال هر تیمی که مهره هایش را از دست بدهد سخت است اما ما بازیکنان خوبی داریم. همه بازیکنان که به زمین می‌ آیند وظایفشان را به بهترین شکل انجام می‌ دهند و اگر حنیف عمران‌زاده به بازی برسد شرایط ما خیلی بهتر می‌شود.

امیر قلعه‌نویی در یکی، دو روز گذشته حسابی از مگویان تعریف کرده است او با وجود اینکه مصدوم بود تا آخری بازی با فولاد برای تیمش بازی کرد. مگویان در این باره هم گفت: این نظر لطف آقای قلعه‌نویی است و من واقعا از ایشان تشکر می‌ کنم که از من تعریف کرد. باید بگویم که من کاری نکرده ام و فقط وظیفه ام در زمین برای تیم انجام داده ام.

گزارش تمرين آبي‌پوشان

تمرين تيم فوتبال استقلال در غياب مدافع ارمنستاني و با حضور يک مهاجم گرجستاني برگزار شد.

تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی خود مقابل ذوب‌آهن از ساعت 16:30 دقیقه امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برنامه‌های خود را پیگیری کرد.

به نقل از فارس، در تمرین امروز آبی‌پوشان تنها مدافع ارمنستانی استقلال غایب بود و هاشم بیگ‌زاده به همراه کرار و خسرو حیدری در تمرینات گروهی این تیم شرکت کردند.

قبل از شروع تمرین امروز استقلال بازیکنان تیم امید استقلال در زمین شماره دو مشغول تمرین بودند که امیر قلعه‌نوعی حدود 15 دقیقه برای بازیکنان به گفت‌وگو پرداخت. سیروس دین‌محمدی هم به محض دیدن قلعه‌نویی به سمت وی رفت و برای ارائه پاره‌ای از توضیحات راهی کمیته انضباطی شد تا در خصوص اتفاقات دربی امیدها با مسئولان کمیته انضباطی صحبت کند.

* در حالی که تمرین آبی‌پوشان شروع نشده بود یکی از دوستان محسن فروزان با موتورسیکلتی سنگین در محل تمرین حاضر شد که دروازه‌بان استقلال نیز به محض دیدن این موتور اعلام کرد که دوست دارد سواری آنرا تجربه کند فروزان نیز برای دقایقی سوار بر موتور در مجموعه چرخید و سپس آن را به صاحبش تحویل داد.

* هنوز تمرین آبی‌پوشان آغاز نشده بود که اتفاق عجیبی رخ داد در حلالی که باد شدیدی در مجموعه ورزشی آزادی می‌وزید یکی از دروازه‌ها که برای راحت‌تر حمل شدنش به پایه‌های تیرک آن چرخ نصب شده بود با وزش شدید باد شروع به حرکت کرد و این دروازه در حالی که هیچ کس دور و اطرافش نبود نیمی از زمین را طی کرد و در میانه راه توسط شاهرخ بیانی و ایمان عالمی متوقف شد. بازیکنان استقلال هم از این موضوع متعجب شده بودند.

* یک مهاجم گرجستانی زیر 23 سال که درابتدای فصل هم در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرده بود و البته قلعه‌نویی عذر او را خواسته بود در تمرین امروز حضور داشت و در کنار دیگر بازیکنان در کارهای گروهی شرکت کرد.

* حدود 30 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند.

* چند نفر از تماشاگران استقلال با خود یک بنر آورده بودند که روی آن نوشته شده بود قلب بچه‌های سربندر به عشق استقلال می‌تپد.

* علیرضا اکبرپور مهاجم سابق استقلال و کسی که طرفداران این تیم به او لقب هرکول جیبی داده بودند امروز در تمرین حاضر بود. وی که مربی تیم امید استقلال است به همراه ولی‌الله صالح‌نیا در تمرین حاضر بود و پس از گرفتن عکس یادگاری با کادر فنی استقلال بعد از چند دقیقه تماشای برنامه‌های استقلال ورزشگاه را ترک کرد.

* در ابتدای تمرین بازیکنان استقلال زیرنظر مربی بدنساز این تیم مهریزی به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس کار گروهی انجام دادند در بخش پایانی بازیکنان در قالب دو گروه نارنجی و آبی فوتبال درون تیمی انجام دادند که خود قلعه‌نویی روی این برنامه‌ها نظارت ویژه داشت و تذکرات لازم را به او گوشزد می‌کرد.

* دکتر نوروزی به همراه رضا رجبی امروز از نزدیک تمرین آبی‌پوشان را نظاره کردند. البته نوروزی با لباس ورزشی به تمرین آمده بود و با صادقی، حیدری، کرار و بیک‌زاده کار کرد.

* تیم فوتبال استقلال فردا مجددا تمرینات خود را برای دیدار با ذوب‌آهن پیگیری می‌کند. آبی‌پوشان پنج‌شنبه در تهران تمرین می‌کنند و سپس راهی اصفهان خواهند شد.

رجب‌زاده: بازي با استقلال شروعي جديد است

بازيکن تيم ذوب آهن اميدوار است که نتايج بد اين تيم از بازي با استقلال به پايان برسد و اين بازي براي آنها شروعي دوباره باشد.

مهدی رجب زاده در گفتگو با "ورزش سه" گفت: تیم ما در هفته گذشته باخت بدی را داد ودر حالی که می توانستیم برنده بازی باشیم ، در وقت های تلف شده بازی را واگذار کردیم. این جزو اتفاقات فوتبال است و آن روز یک روز خاص بود .

وی افزود: در اواخر بازی تیم گسترش رو به بازی مستقیم آورد و روی عدم تمرکز بچه های ما 2 گل زدند و باخت را با برد عوض کردند. یحیی گل محمدی بعد از بازی از این باخت خیلی ناراحت بود چون بازی را برده بودیم که ناگهان باختیم.

بازیکن تیم ذوب آهن ادامه داد: چیزی که مشخص است ، این است که تیم ما ظرفیتی بالایی دارد و کادر فنی و مدیریت خوبی هم دارد و فوتبال خوبی را بازی می کنیم ، فقط بدشانس هستیم و روزی این بدشانسی ها به پایان می رسد.

وی درباره بازی این هفته با استقلال عنوان کرد: استقلالی هم 2 بازی است که نتیجه نگرفتند و برای 3 امتیاز به اصفهان می آیند. تیم ما هم چاره ای جز برد ندارد و فکر می کنم بازی قشنگی می شود. هر دو تیم 3 امتیاز را می خواهند و هر کسی که حقش باشد آن را کسب می کند.

رجب زاده در پایان اظهار داشت: این بازی می تواند شروعی جدید برای ما باشد و از تماشاچیان می خواهم که به استادیوم بیایند و ما را حمایت کنند تا بتوانیم استقلال را شکست دهیم.

واکنش نکونام به شکايت قلعه‌نويي

اختلاف جواد نکونام و امير قلعه‌نويي همچنان يکي از حاشيه‌هاي بزرگ فوتبال ايران است.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی که این روزها به طور کامل درباره اختلافاتش با امیر قلعه‌نویی سکوت کرده، در محفلی دوستانه گفته است: برای همه ثابت شد که اطرافیان ایشان پول گرفته‌اند. مسئولان فدراسیون روی این حرف‌های من صحه گذاشتند. خود آقای محمدزاده و علیپور هم این موضوع را تایید کرده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، نکونام همچنین گفته است: من اینقدر جرات دارم که حرف‌هایم را در همان زمان بزنم، نه در آینده. من سال گذشته مدارک لازم درباره فعالیت دوست آقایان را به فدراسیون ارائه دادم.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که نکونام در این محفل دوستانه اعلام کرده از دو مسئول باشگاه استقلال به دادگاه شکایت خواهد کرد.

ماجدي: شايعات کار دوستان بيکار است

سرپرست استقلال مي‌گويد عده‌اي به دنبال حاشيه‌سازي براي تيمش هستند و اگر کارت پايان خدمت دو بازيکن مشکل داشته باشد ربطي به باشگاه ندارد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی با تاکید بر اینکه تیمش بدون توجه به جایگاه ذوب آهن روز جمعه به میدان خواهد رفت، گفت: این دیدار نیز مانند تمامی بازی‌های استقلال سخت و دشوار است. همه تیم‌ها برابر استقلال انگیزه خاصی دارند و اعتقاد دارم بازی بسیار سختی خواهیم داشت. نباید ذوب آهن را دست کم بگیریم. ذوب آهن تیم جوان و خوبی است و مطمئنا برابر ما بهتر هم می‌شوند. استقلال متفاوتی را در این دیدار خواهیم دید و امیدوارم بازی خوبی را هواداران شاهد باشند.

سرپرست استقلال درباره شایعه کارت‌های جعلی بازیکنان استقلال عنوان کرد: هر چند وقت یک بار موجی از حاشیه‌ها را اطراف استقلال راه می‌اندازند. یک روز از قهر کرار می‌گویند و یک روز می‌نویسند بازیکن استقلال به دلیل دریافت نکردن پول در تمرینات حاضر نمی‌شود. بعد از کسب 5 پیروزی متوالی در لیگ با این رفتار‌ها قصد دارند استقلال را به حاشیه ببرند و نمی‌خواهند شاهد آرامش در استقلال باشند و با شیطنت‌های رسانه‌ای خود سعی می‌کنند به اهداف خود برسند. کارت‌های جعلی ربطی به باشگاه ندارد و هر کس کارتش جعلی است باید پاسخگو باشد. این 2بازیکن کارتی که برای ما آورده‌اند کارت پایان خدمت است و نه معافیت و اگر هم مشکلی داشته باشد به باشگاه استقلال ربطی ندارد.

ماجدی درمورد گمانه زنی درباره لیست جدید کی روش اظهار کرد: من در مورد کی روش و تصمیماتش نظر نمی‌دهم. کی روش سرمربی تیم ما است و بهترین کار را که صلاح بداند انجام می‌دهد. ما وظیفه داریم فشارها را از تیم ملی برداریم زیرا می‌خواهیم امسال با کی‌روش قهرمان آسیا شویم. باید به او فرصت بدهیم و با تمام توان از وی و تیمش حمایت کنیم تا بتوانند با خیالی آسوده تمرینات خود را پیگیری کنند و تیم را برای جام ملت‌ها آماده کنند. همگی آرزوی قهرمانی در جام ملت‌ها را داریم و امیدواریم کشور ما در استرالیا جشن قهرمانی برپا کند.

او در واکنش به شایعه پیوستن سعید دقیقی به استقلال بیان کرد: متاسفانه این شایعه نیز کار دوستان بیکاری است که اخبار کذب ایجاد می کنند. تا نیم فصل 6 بازی دیگر داریم و تمام تمرکز ما بر روی کسب امتیازات و ماندن در جمع مدعیان است. برای نیم فصل فرصت زیادی داریم و در تیم هیچ لیستی برای نقل و انتقالات نیم فصل وجود ندارد.

ماجدی در پایان و درباره وضعیت یعقوب کریمی گفت: کریمی تازه به ایران آمده است و طبق صحبت‌هایی که با کادر پزشکی باشگاه داشته‌ایم او مشکل مصدومیت مچ پا دارد. درباره وضعیت کریمی منتظر اعلام نتایج آزمایشات کادر پزشکی هستیم و بعد از مشخص شدن وضعیت وی کادر فنی درباره زمان ملحق شدن او به تمرینات تصمیم خواهد گرفت.

جگر داشته باشند کل اسامي را اعلام کنند

عمران‌زاده: موضوع سربازي مثل روغن پالم است

خبر مشمول بودن حنيف عمران‌زاده به عنوان سرباز وظيفه او را شوکه کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، عمران‌زاده که صبح عکس خودش را روی روزنامه ها با لباس سربازی و پوتین دیده نمی داند دوران سربازی اش و کارت پایان خدمتش را باورکند یا این اسامی را.

پادگان رفته ام، پست هم ایستاده ام، رژه هم رفته ام حتی با تفنگ هم شلیک کرده اما آن موقع دست به تفنگم خوب نبود و تیرهایم همه به خطا می‌ رفت. باور کنید من خدمت سربازی ام را انجام داده ام، یعنی مجبور بودم که انجام بدهم، چون نه مصدومیت خاصی داشتم که بگویم گردن مشکل داشته یا قطع نخاع شده ام یا پدرم 36 ماه جبهه رفته و نه پدر و مادرم از هم جدا شده و نه پدرم بالای 60 سال بوده که کفالت بگیرم، آخر چه دلیلی داشته که نخواهم بروم سربازی. این عکس هایی که در روزنامه ها دیدم من را شوکه کرد ولی من همه این عکس ها را خودم سال ها با لباس نظامی گرفته ام. من در نیروی انتظامی پاس خدمت کرده ام آن هم در 4 سال، 6 سال.

سربازی در لیگ مثل روغن پالم

من نمی دانم چرا سازمان لیگ جگرش را ندارد که یک بار اعلام کند که بابا این 40، 50 نفر مظنون هستند به خدمت سربازی. آن اشخاص بیایند توضیحات لازم را بدهند نه اینکه هر روز به یک نفر شک کنند و با آبروی آدم اینطور بازی کنند. من اصلا صبح که عکسم را روی روزنامه ها دیدم باور شوکه شدم. داستان این بازیکنان نظام وظیفه شده این مثل این روغن پالم اگر اسم آن کارخانه را اعلام کنند دیگر اینطور نمی شود که همه مظنون باشند، باید اسم 6 نفر را اعلام کنند باید بگویند از این ها شیر می‌ گیرند. داستان ما هم همین طور شده، اگر یک تعداد بازیکن معرفی کنند دیگر اینطور نمی شود که روزنامه ها وقتی مطلب کم آوردن عکس ما را با لباس سربازی روی جلد بیاندازند.

کارت پایان خدمتم را به همه در خیابان نشان می‌ دهم

من حتی به خاطر اینکه رفتم خدمت سربازی نتوانستم دانشگاه بروم ولی یک عده می‌ آیند حدسی با آبروی آدم ها بازی می‌ کنند فقط به خاطر نظام وظیفه می‌ خواهند یک عده خاصی را محرمان اعلام کند، آیا درست است؟ اگر خلاف کردند باید همه مملکت بفهمند، محرمان دیگر یعنی چه؟! خدا را خوش نمی آید با آبروی آدم ها اینطور بازی کنند. اینقدر از صبح به من زنگ زدند و هر جا مرا دیدند پرسیدند که تو کارت معافیت گرفتی که باور کنید می‌ خواستم کارت پایان خدمتم را به همه در خیابان نشان بدهم. اصلا خودم به خودم شک کردم! حتی اگر خود سازمان نظام وظیفه اعلام می‌ کرد که من به حنیف عمران‌زاده مظنون هستم و باید برای پاره ای توضیحات به اینجا بیاید تا این حد برای من بد نمی شد، شما فکر کنید که من چند ماه است که مصدوم هستم و از ترکیب دورم، این همه فشار تحمل می‌ کنم می‌ خواهم تمرکز کنم که بتوانم خودم را به بقیه بازیکنان برسانم. بابا من هم لباس گرفتم، هم پست ایستادم، هم پایان خدمت دارم، آخر روی چه حسابی این حرف را می‌ زنند.

هفته دیگر به ترکیب استقلال برمی گردم

دوران مصدومیت خدا را شکر رو به اتمام است، دلم برای بازی کردن مقابل هواداران استقلال و در ترکیب تیم خیلی تنگ شده. امیدوارم بتوانم زودتر به ترکیب برگردم و بازی های قابل قبولی از خودم به نمایش بگذارم تا بازیکنان دیگر هم به خاطر دفاع از خط دفاعی تا این حد تحت فشار نباشند.

اميد ابراهيمي هم تکذيب کرد

سربازي هافبک استقلال در پادگان امام سجاد

اميد ابراهيمي هافبک دفاعي استقلال شايعه مشکل دار بودن کارت پايان خدمتش را تکذيب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ابراهیمی قبل از تمرین امروز استقلال اعلام کرد زمانی سربازی رفته که هنوز فوتبال را به صورت حرفه ای آغاز نکرده بوده. ضمن اینکه با گذراندن دوران سربازی نیازی به معافیت سربازی نداشته است.

ابراهیمی می‌‌گوید: من 18 ماه در پادگان امام سجاد شهر بندرعباس خدمت کردم و 2 ماه آموزشی هم در شهر کازرون و در پادگان امام رضا خدمتم را گذرانده ام.

ابراهیمی تاریخ حضورش در خدمت سربازی را 18 مرداد 87 اعلام کرده و گفته 18 بهمن 88 سربازی اش به اتمام رسیده است.

فخرالديني: قلعه‌نويي ناراحت است ولي قهر نکرده

بعد از دو شکستي که استقلال در بازي با نفت تهران و فولاد به دست آورد شايعاتي مبني بر قهر امير قلعه‌نويي با بازيکنان شنيده شد. عده اي ادعا کردند که قلعه‌نويي از عملکرد تيمش راضي نيست.

با این حال میلاد فخرالدینی هافبک استقلال در گفت‌وگو با "ورزش سه" این مساله را تکذیب کرد: ناراحتی که طبیعی است هم امیر قلعه‌نویی از 2 نتیجه استقلال ناراحت است و هم بازیکنان ولی اینکه می‌گویند قلعه‌نویی قهر کرده است به هیچ عنوان صحت ندارد. ما همه از این دو نتیجه ناراحت هستیم و تلاش می‌ کنیم در بازی بعدی این نتیجه را جبران کنیم.

او گفت شرایط تیمش با آمدن خسرو حیدری بهتر می‌ شود: صددرصد ما در صورتی که خسرو حیدری به شرایط بازی برسد شرایطمان بهتر می‌ شود به هر حال او بازیکنان بزرگی است و می‌ توانیم با حضور او شرایط بهتری داشته باشیم.

فخرالدینی ادعا می‌ کند کیفیت بد چمن فولادشهر به ضرر 2 تیم است: اول این را بگویم که زمانی که ما در اصفهان با سپاهان بازی کردیم کیفیت زمین بد نبود ولی من هم شنیده ام که کیفیت زمین فولادشهر کمی بد شده است. به هر حال این موضوع به ضرر هر دو تیم است و بازی کردن در این شرایط سخت است. با این حال ما می‌ جنگیم تا 3 امتیاز بازی را بگیریم و بتوانیم دوباره به رقابت قهرمانی برگردیم.

او ادعا می‌ کند هنوز برای قهرمانی زود است: فعلا نمی شود در مورد قهرمانی صحبت کرد و باید چند هفته بگذرد. ما 21 بازی دیگر داریم که باید در آن سربلند از زمین بیرون بیایم.

صفحه 1 از 92 1 2 3 11 51 ... آخرینآخرین

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)