سایت تخصصی ماهواره بانکست

فروش اکانت جی شیر

آخرین ارسالات
تابلوی اعلانات سايت

ارسال پست های سياسی و غير اخلاقی اكيدا ممنوع !
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خودشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب كاربران مورد تایید مسئولین سایت نیست

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

تنها سایت رسمی اکانت جیشیر : WWW.GSHARE.IR

صفحه 1 از 8 1 2 3 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 76
    ناظم سایت ALI_ALI آواتار ها
    تشکر شده 14,895 بار در 8,666 ارسال

پیش فرض Ξ❤Ξ ss Ξ❤Ξ اخبار نقل و انتقالات باشگاه استقلالΞ❤Ξ ssΞ❤Ξ

Ξ❤Ξ ss Ξ❤Ξ اخبار نقل و انتقالات باشگاه استقلالΞ❤Ξ ssΞ❤Ξ

2. # ADS
    Circuit advertisement

گزینه‌های داخلی استقلال مشخص شدند

خبرگزاری تسنیم: گزینه‌های داخلی سرمربیگری استقلال برای فصل آینده مشخص شدند.

پیش از این در خبرها آمده بود که علیرضا منصوریان، جواد زرینچه، پرویز مظلومی و مجید نامجومطلق گزینه‌های داخلی سرمربیگری استقلال برای فصل آینده هستند اما یک گزینه دیگر نیز به جمع این افراد اضافه شده است. فیروز کریمی سرمربی پیشین استقلال و فعلی ملوان جزو گزینه‌های سرمربیگری آبی‌پوشان قرار گرفته است.

قرار است در جلسه روز دوشنبه هیئت مدیره باشگاه تکلیف سرمربی فصل آینده استقلال مشخص شود.

پورحیدری مسئول مذاکره با گزینه های سرمربیگری استقلال شد

ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال مسئولیت مذاکره و دریافت برنامه گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را بر عهده گرفت.

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای در مورد موضوع انتخاب سرمربی جدید آبی پوشان توضیح داده است.

در این بیانیه آمده است: پیرو نظر اعضای هیات مدیره باشگاه و در حکمی از سوی بهرام افشارزاده، منصور پورحیدری ماموریت یافته است که ضمن دریافت برنامه پیشنهادی مکتوب مربیان داخلی برای تصمیم گیری هیات مدیره، با آنها مذاکره کند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: هیات مدیره باشگاه استقلال به منظور بررسی برنامه های پنج مربی داخلی و چهار مربی خارجی، دوشنبه 11 خرداد جلسه ای برگزار می کند و از میان برنامه های ارایه شده و بررسی 10 شاخص مدنظر تصمیم گیری خواهد کرد.

باشگاه استقلال در این اطلاعیه با رد تمامی گمانه زنی های منتشر شده درباره سرمربی آینده آبی پوشان اعلام کرد: تا این لحظه هیچ مذاکره ای با مربیان داخلی و خارجی نشده است و در صورت مذاکره ، سایت رسمی باشگاه استقلال این مطالب را اعلام می کند.

زرینچه فردا برنامه‌هایش را به باشگاه استقلال می‌دهد

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم استقلال در لیگ چهاردهم فردا برنامه‌های خود را برای هدایت استقلال به مسئولان این تیم ارائه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با توجه به جلسه روز دوشنبه هیئت مدیره استقلال برای مشخص کردن سرمربی جدید آبی‌پوشان، مسئولان این تیم از 5 گزینه داخلی خود خواسته‌اند برنامه‌های خود را برای هدایت این تیم برای فصل آینده ارائه دهند.

زرینچه که یکی از گزینه‌های سرمربیگری استقلال معرفی شده است، در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که فردا (یک‌شنبه) برنامه‌های خود را ارائه می‌دهد.

در گفت‌و‌گو با تسنیم

مظلومی: استقلالی‌ها از من برنامه خواسته‌اند ولی هنوز ارائه نکرده‌ام

خبرگزاری تسنیم: مربی پیشین تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که هنوز برنامه‌هایش را برای هدایت آبی‌پوشان در فصل آتی به مسئولان این باشگاه نداده است.

پرویز مظلومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه برنامه‌های خود را برای هدایت تیم استقلال در فصل آینده به مسئولان این باشگاه ارائه کرده است یا نه، گفت: استقلالی‌ها از من برنامه خواسته‌اند ولی هنوز این برنامه آماده نشده است. با این حال تا روز دوشنبه فرصت باقی مانده و آن را به زودی تحویل باشگاه می‌دهم.

وی در مورد اینکه برنامه‌هایش را باید به منصور پورحیدری بدهد، تصریح کرد: از طرف باشگاه استقلال، شخص دیگری با من صحبت کرده است، نه پورحیدری.

کریمی به استقلالی‌ها برنامه داد

خبرگزاری تسنیم: گزینه سرمربیگری تیم فوتبال استقلال برنامه‌های خود را برای هدایت آبی‌پوشان در فصل آینده به مسئولان این باشگاه ارائه کرد.

فیروز کریمی که به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال استقلال معرفی شده است، امروز (شنبه) برنامه‌های خود را به این باشگاه ارائه کرد.

گفته می‌شود که سایر گزینه‌ها نیز قرار است به زودی برنامه‌های خود را به باشگاه استقلال تحویل دهند.

گزارش ایسنا از وضعیت نیمکت استقلال

منصوریان اولویت آبی‌پوشان، زرینچه شانس دوم

شواهد نشان می‌دهد اولویت استقلالی‌ها روی جذب علیرضا منصوریان است و در صورت ناکامی آن‌ها در جذب این مربی جوان، شانس جواد زرینچه برای هدایت آبی‌پوشان بیشتر است.

به گزارش ایسنا، پنج گزینه داخلی استقلال قرار شده تا پایان روز یکشنبه برنامه‌هایشان را به باشگاه استقلال ارائه دهند و در این میان فیروز کریمی ظاهرا امروز برنامه‌هایش را به آبی‌پوشان داده است.

در بین 5 گزینه مطرح شده برای استقلال ظاهرا شانس علیرضا منصوریان از 4 گزینه دیگر خیلی بیشتر است و اولویت آبی‌پوشان روی اوست. به عبارت دیگر اگر منصوریان قبول کند هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، کار به بررسی برنامه سایر مربیان نخواهد کشید اما در صورتی که منصوریان ترجیح بدهد که کارش را با نفت تهران ادامه بدهد، جواد زرینچه از شانس بیشتری نسبت به سه گزینه دیگر برای هدایت استقلال برخوردار است.

مربی فصل گذشته استقلال در طول فصل گذشته هم یکی، دو بار نامش به عنوان جانشین قلعه‌نویی در اواط لیگ مطرح شد اما حالا او از گزینه‌های جدی مربی‌گری استقلال است. از طرفی دیگر در صورتی که زرینچه هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، این احتمال وجود دارد که مجیدی دستیار او در استقلال شود.

نامجومطلق:به خودم ایمان دارم

خبرگزاری تسنیم: مربی پیشین تیم فوتبال استقلال که در بین گزینه‌های سرمربیگری این تیم قرار دارد، گفت: اگر به خودم ایمان نداشتم، هرگز قبول نمی‌کردم که به مسئولان استقلال برنامه بدهم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم مجید نامجومطلق درباره شانس حضورش روی نیمکت سرمربیگری تیم آبی‌پوش تهرانی و مسائل مختلف دیگر گفت:

عنوان شد که درخصوص سرمربیگری استقلال با منصور پورحیدری صحبت کردید.

من برای پیگیری مالیاتم به باشگاه رفته بودم و دیداری کوتاه هم با منصور خان داشتم. من با ایشان رابطه استاد و شاگردی دارم و خوشحال شدم که دقایقی با پورحیدری صحبت کردم اما صحبت‌های ما به هیچ عنوان فوتبالی نبود.

قرار است به باشگاه استقلال برنامه بدهید؟

بله همین‌طور است.

فکر می‌کنید چقدر برای رسیدن به نیمکت استقلال شانس دارید؟

معلوم نیست چقدر شانس دارم. از من برنامه خواسته‌اند و باید انجام وظیفه کنم. اینکه چه کسی انتخاب شود به تصمیم هیئت مدیره برمی‌گردد. من سرباز استقلال هستم و برای کمک به این تیم اعلام آمادگی کردم. امیدوارم کسی که لیاقتش را دارد به‌عنوان سرمربی انتخاب شود و بهترین گزینه روی نیمکت استقلال بنشیند. هدف همه ما این است که استقلال به جایگاه واقعی‌اش برسد.

اگر انتخاب نشدید، ناراحت نمی‌شوید؟

اصلاً ناراحت نمی‌شوم. همین که جزو گزینه‌ها هستم، برایم افتخار بزرگی است. همه چیز دست خداست و همیشه برای استقلال آرزوی موفقیت دارم.

برخی معتقدند شما برای مربیگری در استقلال و چالش‌هایی که در این باشگاه وجود دارد به اندازه کافی تجربه ندارید. نظر خودتان چیست؟

من اگر این توانایی را در خودم نمی‌دیدم و به کارم ایمان و اعتقاد نداشتم، دنبال برنامه دادن نبودم. اگر بخواهیم چنین موضوعی را مد نظر قرار دهیم، پس هیچ مربی جوانی نباید کار کند. شما مشاهده کردید که سال‌ها پیش به یک مربی مثل امیر قلعه‌نویی فرصت دادند و او توانایی‌هایش را ثابت کرد. او چطور سرمربی استقلال شد؟ در آن زمان این مربی را انتخاب کردند و قلعه‌نویی هم نتیجه اعتماد مدیران را داد. در فوتبال روز دنیا میانگین سنی مربیان در حال پایین آمدن است و این به خوبی دیده می‌شود.

چهارمین گزینه استقلال برنامه خود را به این باشگاه داد

خبرگزاری تسنیم: گزینه سرمربیگری تیم فوتبال استقلال برنامه‌های خود برای هدایت آبی‌پوشان را به مسئولان این باشگاه ارائه کرد.

پرویز مظلومی دیگر گزینه هدایت تیم فوتبال استقلال در پانزدهمین دوره لیگ برتر امروز (سه‌شنبه) برنامه‌های خود را به مسئولان این باشگاه ارائه کرد.

از میان گزینه‌های سرمربیگری استقلال، تنها علیرضا منصوریان برنامه‌های خود را به این باشگاه تحویل نداده است.

دستیار قلعه‌نویی برنامه‌های خود را به باشگاه استقلال داد

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم فوتبال استقلال برنامه‌‌های خود برای هدایت آ‌بی‌پوشان را به مسئولان این باشگاه ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جواد زرینچه، دستیار اول امیر قلعه‌نویی در فصل گذشته که یکی از گزینه‌های سرمربیگری استقلال برای فصل آینده است، امروز (دوشنبه) برنامه‌های خود را به مسئولان این باشگاه ارائه کرد.

علاوه بر زرینچه، فیروز کریمی، مجید نامجومطلق، علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی گزینه‌های سرمربیگری استقلال هستند.

صفحه 1 از 8 1 2 3 ... آخرینآخرین

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)