سایت تخصصی ماهواره بانکست

فروش اکانت جی شیر

آخرین ارسالات
تابلوی اعلانات سايت

ارسال پست های سياسی و غير اخلاقی اكيدا ممنوع !
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خودشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب كاربران مورد تایید مسئولین سایت نیست

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

تنها سایت رسمی اکانت جیشیر : WWW.GSHARE.IR

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 6 7 8
نمایش نتایج: از 71 به 76 از 76
    ناظم سایت ALI_ALI آواتار ها
    تشکر شده 14,895 بار در 8,666 ارسال

قرار شد به من خبر بدهند

دهنوی: با استقلال به توافق اولیه رسیده ام

هافبک فصل گذشته ذوب آهن ادعا می کند شب گذشته با بهرام امیری صحبت کرده است و به توافق اولیه رسیده است.
    قاسم دهنوی در گفتگوی کوتاه به "ورزش سه" گفت: من شب گذشته با بهرام امیری، مسوول نقل و انتقالات باشگاه استقلال صحبت کرده ام و به توافق های اولیه هم رسیده ایم. قرار شد به من خبر بدهند و من هم منتظر خبر آنها هستم.

2. # ADS
    Circuit advertisement

چشمی:تابع تصمیم مدیران استقلال و صبا هستم

روزبه چشمی بعد از امضای قرارداد داخلی چند روزی است با استقلال تمرین می کند. البته مشکلی بابت رضایتنامه این بازیکن بوجود آمده که به نظر می رسد قابل حل است.

روزبه چشمی یکی از شاه مهره های فصل نقل و انتقالات بود. او که از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشت با استقلال به توافق رسید تا پیراهن آبی به تن کند. استقلالی مبلغی را بابت پول رضایتنامه چشمی به حساب باشگاه واریز کرد تا هر چه زودتر او قرارداد داخلی اش را با استقلال امضا کند.حالا گفته می شود باشگاه صبا به خاطر تغییرات در مالکیت مخالف حضور این بازیکن در استقلال است.همین بحث و جدل های مختلفی را بوجود آورده و طی روزهای گذشته سرو صدای فراوانی را بپا کرده است. از قول چشمی هم نقل و قول هایی منتشر شده که از نظر خودش کذب است.

چشمی در گفت و گو با "ورزش سه" می گوید: من در این چند روز اخیر اصلا مصاحبه نکرده ام و نمی دانم نقل قول ها از سوی من چگونه منتشر شده است. من هر گز حرفی بابت داستان رضایتنامه ام نزدم و امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود.

چشمی در مورد رضایتنامه اش هم صحبت می کند:چند روز قبل مدیران استقلال و صبا توافق کردند که در ازای پرداخت پول رضایتنامه من پیراهن استقلال را بپوشم.مسوولان استقلال هم این مبلغ را پرداخت کردند تا من قراردادم را امضا کنم.الان اما همه چیز تغییر کرده و من تابع قانون هستم و هر تصمیمی که مدیران باشگاه اتخاذ کنند می پذیرم.مدیربرنامه هایم هم پیگیر کارهایم است تا کارها به خیر و خوشی تمام شود

کریمی: از خانه‎نشینی ناراحتم

هافبک فصل گذشته استقلال ادعا می‌ کند که هرگز از خانه نشینی خوشحال نیست.

به گزارش "ورزش سه"، پرویز مظلومی روز گذشته اعلام کرد که 48 ساعت به یعقوب کریمی فرصت می‌ دهد تا در تمرینات شرکت کند. کریمی در این باره می‌ گوید: من خودم هم از این وضعیت خوشحال نیستم. هیچ فوتبالیستی دوست ندارد خانه نشین شود به همین دلیل خودم هم ناراحت هستم. اما تکلیف من هنوز مشخص نیست و به همین دلیل قانونا نمی‌ توانم سر تمرین بروم.

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی تکلیفش مشخص می‌ شود هم گفت: خودم هم دارم تلاش می‌ کنم تا هر چه زودتر تکلیف تیم فصل آینده ام مشخص شود. سعی می‌ کنم تا یکی، دو روز دیگر تکلیف نهایی خود را مشخص کنم

رضایت نامه چشمی صادر شد

مدافع جدید استقلالی ها، امروز توانست رضایت نامه خود را از این باشگاه بگیرد و به طور رسمی به جمع استقلالی ها بپیوندد.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی که در فصل نقل و انتقالات به تیم استقلال تهران پیوست امروز توانست رضایت نامه خود را از صبایی ها بگیرد و به پیوستن خود به جمع استقلالی ها رسمیت ببخشد.

اخیرا صحبت های از سوی مالک احتمالی صبایی ها مطرح شده مبنی بر بازگشتن چشمی به تیم صبا که با فروش نرفتن این تیم، این مسئله نیز منتفی شد.

سپاهان با حضور کریمی در استقلال موافقت کرد

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته که سال گذشته به صورت قرضی برای این تیم بازی کرده بود، با موافقت باشگاه سپاهان بار دیگر برای آبی‌پوشان بازی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، باشگاه استقلال تا شب گذشته به یعقوب کریمی فرصت داده بود که بتواند رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه سپاهان دریافت کند، اما این بازیکن نتوانست نظر مدیران سپاهان را جلب کند. در همین راستا، بهرام افشارزاده با مهرزاد خلیلیان مدیرعامل سپاهان تماس گرفت تا شاید بتواند او را برای صدور رضایتنامه کریمی متقاعد کند.

مهرزاد خلیلیان با اعلام این خبر اظهار داشت: افشارزاده با من تماس گرفت و با رایزنی‌هایی که انجام دادیم، موافقت خود را برای صدور رضایت‌نامه کریمی اعلام کردم.

وی در خصوص اینکه در اظهارنظری گفته بود کریمی را مجانی به استقلالی‌ها نمی‌دهد، گفت: این صحبت‌ها برای دو روز پیش بود. ما شرایط باشگاه را به استقلالی‌ها داده بودیم و پیش از این هم گفته بودم که کریمی را مجانی به استقلال نمی‌دهیم، اما امروز با صحبت‌‌های افشارزاده به استقلالی‌ها بابت کریمی «اوکی» دادم.

کریمی:در جریان توافق استقلال و سپاهان نیستم

هافبک فصل گذشته استقلال ادعا می کند در جریان توافق باشگاه سپاهان و استقلال برای صدور رضایت نامه اش نیست
    به گزارش "ورزش سه"، در حالی که مهرزاد خلیلیان گفته بود که با افشارزاده توافق کرده که رضایت نامه کریمی را بدهد، این بازیکن از این مساله ابراز بی اطلاعی می کند: من از توافق باشگاه سپاهان با استقلال خبر ندارم. منتظر هستم تکلیفم روشن بشود تا بتوانم در تمرینات شرکت کنم.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 6 7 8

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)