سایت تخصصی ماهواره بانکست

فروش اکانت جی شیر

آخرین ارسالات
تابلوی اعلانات سايت

ارسال پست های سياسی و غير اخلاقی اكيدا ممنوع !
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خودشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب كاربران مورد تایید مسئولین سایت نیست

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

تنها سایت رسمی اکانت جیشیر : WWW.GSHARE.IR

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 76
    ناظم سایت ALI_ALI آواتار ها
    تشکر شده 14,895 بار در 8,666 ارسال

روشن: سرمربی استقلال قطعا خارجی است/مولر کنار رفت و گزینه های دیگر بررسی شدند

ایرنا - پیشکسوت باشگاه استقلال تهران، گفت: سال آینده سرمربی تیم فوتبال این باشگاه قطعا خارجی خواهد بود.

حسن روشن روزسه شنبه درگفت وگو با ایرنا، گفت: نشست امروز(سه شنبه) کمیته انتخاب سرمربی استقلال بدون حضور مسعود معینی برگزار و بحث های مختلفی انجام شد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال تهران ادامه داد: بحث اصلی ما درنشست کمیته فنی این بود که چه کسانی می توانند دستیارشوند ودرآینده به استقلال کمک کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال تهران، افزود: دیگر برنامه امروز ما بررسی شناسنامه کاری مربیان خارجی بود و به غیر از دو گزینه دیگر سه نفر جدید نیز امروز مورد بررسی قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه مولر از لیست گزینه های هدایت استقلال خارج شده است، تصریح کرد: مولر به دلیل این که هفت سال از مربیگری دور بوده از لیست مربیانی که ما روز گذشته بررسی کردیم خارج شد.

وی درخصوص اینکه به نظر می رسد نظر او روی جمال حاجی است، اظهار کرد: درمیان گزینه های خارجی جمال حاجی به نظر من گزینه بسیار خوبی است اما به دلیل اینکه چند نفر جدید پیدا شدند فعلا تا بررسی پرونده آنها از معرفی سرمربی جدید جلوگیری کردیم.

روشن خاطرنشان کرد: در چند روز تعطیلی ما در تهران می مانیم و جلسات خود را ادامه می دهیم تا بیش از این استقلال وقت را از دست ندهد. همچنین باید این نکته را اعلام کنم که مذاکره ما روی گزینه های خارجی از طریق دلالان پیش نمی رود.

وی درپاسخ به این سئوال که آیا دیگر برنامه مربیان ایرانی را بررسی نمی کنند، گفت: خیر فعلا این کار را نمی کنیم و گزینه دستیاران ایرانی سرمربی خارجی را بررسی می کنیم.

عضوکمیته فنی استقلال در رابطه با اینکه آیا سرمربی فصل آینده استقلال 100درصد خارجی خواهد بود، اظهار کرد: بله این موضوع قطعی شده و سرمربی ما خارجی خواهد بود.

وی در رابطه با اینکه چرا به گزینه های جوان استقلال فرصت نمی دهند، تصریح کرد: نمی خواهیم کسی را بیاوریم که به خاطر نتیجه نگرفتن نابود شود و باید بدانیم وضعیت استقلال اصلا نرمال نیست که هر کسی بتواند به راحتی در این تیم موفق شود.

روشن درخصوص وضعیت پرویز مظلومی، گفت: قطعا مظلومی نفر دوم بودن در استقلال را نمی پذیرد.

وی در رابطه با گزینه های دستیاری سرمربی خارجی استقلال، اظهارکرد: گزینه هایی چون مجید نامجو مطلق، جواد زرینچه، سیروس دین محمدی، مهدی پاشازاده و چند نفر دیگر هستند که می توانند نفر دوم خوب و آینده داری در استقلال باشند.

روشن تاکید کرد: در شرایط امروز استقلال ابتدا به دنبال درست کردن تیم خواهیم بود و بعد از آن به مسایل دیگر فکر می کنم. امروز در باشگاه ما به جز بدهی هیچ پولی وجود ندارد و باید با توجه به این شرایط جلو برویم.

وی با اشاره به وظایف کمیته فنی،گفت: قطعا کارما بعد ازانتخاب سرمربی شروع خواهد شد و مطمئن باشید مربی خارجی وقتی کارنامه هر یک از ما را مشاهده کند مقابل ما پاسخگو خواهد بود.

عضو کمیته فنی وانتخاب سرمربی استقلال، اظهار کرد: بزرگترین چیزی که در این کمیته در نظر گرفتیم این است که حق با نظر هوادار است و برای ما آنها بسیار مهم هستند و هر کاری که دلمان بخواهد قطعا نخواهیم کرد.

امیرقلعه نویی سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال پس از انکه نتوانست با این تیم به عنوانی بهتر از ششمی لیگ برتر دسته یافته و در جام حذفی هم در یک چهارم نهایی حذف شد و از کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بازماند، از سوی هیات مدیره از این سمت کنار گذاشته شد.

منصور پورحیدری ، علی جباری ، عباس کردنوری ، حسن روشن و مسعود معینی از جمله اعضای کمیته انتخاب سرمربی تیم استقلال هستند.

روشن پیش از این گفته بود که سرمربی تیم فوتبال استقلال تا هفته اینده معرفی می شود.

2. # ADS
    Circuit advertisement

واکنش منصوریان به پیشنهاد استقلال

بانک ورزش - علیرضا منصوریان که از او به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری در استقلال نام برده می شود، امروز در محل تمرین تیم ملی حاضر شد.

به گزارش بانک ورزش، منصوریان اما حاضر نشد امروز در خصوص مذاکره استقلالی ها با خودش صحبت کند و گفت: من فعلا در استراحت به سر می برم و درباره استقلال حرف نمی زنم. بگذریم، در این باره صحبت نمی کنم.

منصوریان درباره اینکه آیا طی دو روز گذشته مقداد نجف نژاد، رییس هیات مدیره استقلال باز هم با او تماس گرفته است یا نه گفت: نمی دانم چه بگویم. بهتر است فعلا صحبت نکنیم.

«سی‌موندی» گزینه نهایی سرمربیگری استقلال

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیته معرفی سرمربی فصل آینده استقلال از اعلام گزینه‌ نهایی سرمربی خارجی استقلال برای فصل آینده خبر داد.

حسن روشن در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره جلساتی که به همراه علی جباری، عباس کردنوری و منصور پورحیدری با بهرام افشارزاده در خصوص سرمربی فصل آینده استقلال داشت، عنوان کرد: با توجه به اینکه افشارزاده تاکید زیادی داشت که تکلیف سرمربی فصل بعد استقلال هر چه زودتر مشخص شود، چند جلسه برگزار کردیم که در نهایت «سی‌‌موندی» فرانسوی و «جمال حاجی» بوسنیایی به عنوان گزینه‌هایی نهایی انتخاب شدند.

وی افزود: در حالی که از تعطیلات‌ چند روز اخیر گذشتیم و از طریق یک رابط با این دو مربی صحبت کرده بودیم که به ایران بیایند و خواسته‌های باشگاه را به آنها بگوییم، به یک‌باره افشارزاده به ما اعلام کرد که نصرالله سجادی معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفته فعلا دست نگه داریم و اقدامی انجام ندهیم.

عضو کمیته معرفی سرمربی فصل آینده استقلال خاطرنشان کرد: گزینه اصلی ما در جلسه‌ من، پورحیدری، جباری و کردنوری؛ سی موندی بود و صحبت‌هایی هم با این مربی صورت گرفته بود اما همه چیز متوقف شد.

آشنایی با سی‌موندی، گزینه سرمربیگری استقلال

خبرگزاری تسنیم: گزینه نهایی سرمربیگری تیم فوتبال استقلال سابقه هدایت تیم‌های ملی گینه و بورکینافاسو و تیم المپیک قطر را در کارنامه دارد.

حسن روشن عضو کمیته معرفی سرمربی فصل آینده استقلال از «برنارد سی‌موندی» به عنوان گزینه خارجی نهایی هدایت آبی‌پوشان برای فصل آینده نام برد.

گزینه مد نظر استقلالی‌ها کارنامه چندان پر باری ندارد. سی‌موندی 61 ساله در دوران بازیگری در پست مدافع برای تیم‌های «اسپورتینگ تولون وار»، «استادِ لاوالویس»، «اف سی تورز» و «سنت‌اتین» بین سال‌های 1970 تا 1985 به میدان رفته است.

او کار مربیگری را از تیم النصر عربستان در سال 1986 آغاز کرد و در ادامه روی نیمکت پوگت (1987 تا 19989)، اوباگنه (19989 تا 1990)، گرنوبل (1991 تا 1997)، یو اس سرتیل در لیگ فرانسه (1998 تا 2000)، تیم ملی گینه در سال 2000، تیم ملی بنین به عنوان مدیر فنی (2001 تا 2004)، ساحل تونس (2004)، تیم ملی بورکیانافاسو (2005 تا 2006)، ستیف الجزایر (2007 تا 2008)، الخریطیات قطر (2008 تا 2011)، تیم المپیک قطر (2011)، الاهلی قطر (2011 تا 2012) و باز هم الخریطیات (2012 تا 2013) نشست.

آخرین تیمی که سی‌موندی آن را هدایت کرده «کونستانتین» الجزایر نام دارد که البته دوران حضورش در این تیم بسیار کوتاه و در سال 2014 فقط 6 ماه بوده است. او از جولای سال گذشته میلادی تاکنون روی نیمکت هیچ تیمی ننشسته و بیکار بوده است.

سرمربی فصل آینده استقلال مشخص نشد

نشست مدیرعامل باشگاه استقلال با معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، بدون اینکه نتیجه خاصی در برداشته باشد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، نشست بهرام افشارزاده با نصرالله سجادی امروز (شنبه) در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد اما در خصوص وضعیت استقلال و مشخص شدن سرمربی فصل آینده این تیم، نتیجه‌ای حاصل نشد.

در این جلسه اسامی گزینه‌های سرمربیگری استقلال با سجادی در میان گذاشته شد تا در روزهای آینده پیرامون این موضوع تصمیم‌گیری شود

استقلال باشد برای کسانی که برای آن دست و پا می‌زنند

آشتیانی: فعلا پیشنهادی از استقلال ندارم

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال ادعا می‌ کند که هیچ پیشنهادی برای مدیرعاملی استقلال به او نشده است و اگر هم بشود، قبول نمی‌ کند.

امیررضا واعظ آشتیانی در این باره به "ورزش سه" گفت: هیچ پیشنهادی از وزارت ورزش به من نشده و من این صحبت را از شما می‌ شنوم. البته از گوشه و کنار بحث هایی مطرح است اما من به صورت رسمی چیزی را دریافت نکرده ام.

او در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است مدیرعامل استقلال شود یا نه هم گفت: به هیچ عنوان تا زمانی که شرایط استقلال به این شکل است و تکلیف هیچ چیز مشخص نیست. من مدیرعامل نمی‌ شوم. استقلال باشد برای کسانی که برای آمدن به آن دست و پا می‌ زنند.

مدیرعامل اسبق استقلال در مورد اینکه گفته می‌ شود به دلیل اختلاف سیاسی اش با دولت فعلی ممکن است از حضورش در استقلال جلوگیری شود هم گفت: بعید است اینطور باشد. دلیل نمی‌ شود که اگر من با این دولت اختلاف سیاسی دارم برعلیه آن کار کنم. فکر نمی‌ کنم در ورزش منعی برای حضور من وجود داشته باشد

4 مدیرعامل سابق نامزدهای اصلی مدیریت آبی پوشان

گروه 1+3 و مدیرعاملی استقلال

انتخاب یک مدیرعامل مناسب و صاحب وجهه بین هواداران مهمترین دغدغه وزارت ورزش برای فصل جدید سرخابی هاست.

به گزارش "ورزش سه"، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در شرایط انتقالی قرار دارند و با توجه به نارضایتی های ایجاد شده از سال گذشته انتخاب یک مدیر توانمند برای آنها ضروری است. اما وزارت ورزش با همه معذورات سیاسی و ورزشی چه گزینه هایی را می تواند برای این دو باشگاه انتخاب کند؟ استقلال در دو دهه گذشته مدیران پرتعدادی را به خود ندیده است اما همه آنها به دلایل مختلف مدعی بازگشت به جمع آبی پوشان هستند.

از امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل استقلال در لیگ هشتم و نهم، حسین قریب مدیرعامل این تیم در لیگ سوم تا پنجم و علی فتح‌الله‌زاده و کاظم اولیایی به عنوان گزینه های مدیرعاملی استقلال یاد می‌ شود. کسانی که با هم رقابت می‌ کنند تا برای لیگ پانزدهم صندلی مدیرعاملی باشگاه را در اختیار داشته باشند.

حسین قریب
    قریب برای اولین و آخرین بار در لیگ سوم وارد فوتبال شد و به نوعی امیر قلعه‌نویی موفقیت های خود در سرمربیگری را مدیون او است. قریب به محض اینکه به عنوان مدیرعامل استقلال معرفی شد، یک کار بزرگ کرد و از امیر قلعه‌نویی جوان برنامه سه ساله گرفت و اتفاقا برنامه او هم جواب داد. استقلال بعد از سه سال در لیگ پنجم قهرمان لیگ‌برتر شد که این اولین قهرمانی این تیم در تمام ادوار لیگ‌برتر بود. قریب بعد از لیگ هفتم از فوتبال رفت و هیچ وقت برنگشت. وی در انتخابات سال 1390 فدارسیون فوتبال با حمایت بخشی از اهالی فوتبال، کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال شد که البته نتوانست به اندازه علی کفاشیان رای بیاورد و شرایط برای حضور مجددش در فوتبال فراهم نشد. حالا که استقلال 2 فصل است در بین مدعیان قهرمانی جایی ندارد، شاید گزینه مناسب محمدحسین قریب باشد تا با فرصت دادن به یک مربی جوان دیگر یک استقلال قدرتمند جدید بسازد.

امیررضا واعظ آشتیانی
    امیررضا واعظ آشتیانی در اواسط لیگ هشتم جانشین علی فتح‌الله‌زاده شد. در آن روزها استقلال خوب نتیجه نگرفته بود اما با آمدن آشتیانی این تیم به یک حاشیه امنیت رسید و با سرمربیگری امیر قلعه‌نویی موفق شد، لیگ هشتم را فتح کند. او فصل بعد هم مدیرعامل استقلال باقی ماند و به دلیل اختلافی که با امیر قلعه‌نویی پیدا کرد، صمد مرفاوی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد و با او به مقام سوم لیگ رسید. در مورد حضور مجدد او گفته می‌ شود که به دلیل اختلاف سیاسی ای که با دولت فعلی دارد، احتمال دارد که از مدیرعاملی او جلوگیری شود. اما همچنان به عنوان یک گزینه نام او مطرح است. واعظ در گفت و گو با ورزش سه اعلام کرده تمایلی به این کار ندارد.

کاظم اولیایی
    مدیرعامل سابق پاس همدان قبل ترها مدیریت عامل استقلال را تجربه کرده و حتی به مقام قهرمانی آسیا نیز رسیده است. اولیایی که گفته شده از او برنامه هم خواسته اند، شرایط حضور در استقلال را داراست اما بعید است که مقبولیتش به گزینه های جوان تر از خود بچربد. جالب اینکه اولیایی برای اولین بار منصوریان را به عنوان سرمربی در فوتبال ایران آزموده؛ مربی ای که گزینه اول نیمکت استقلال است.

علی فتح‌الله‌زاده
    علی فتح‌الله‌زاده فردی است که گفته می‌ شود دوست دارد در حوزه مدیریت در فدراسیون فوتبال فعالیت کند. در روزهایی که بحث استعفای محمود اسلامیان مطرح شده است، گفته می‌ شود مدیرعامل سابق استقلال دوست دارد جا او را در پست نایب رئیسی بگیرد. اما به هر حال هر زمان که صحبت از تغییر مدیریت در استقلال شود، همیشه نام علی فتح‌الله‌زاده به عنوان گزینه مطرح می‌ شود. البته با توجه به بدهی زیادی که او در دوره آخری که در استقلال بود به بار آورد، خیلی بعید است که وزارت ورزش و جوانان بار دیگر به این مدیر قدیمی اعتماد کند. بین او و وزارت ورزش داستان های حل نشده ای وجود دارد که او را فعلا از حضور در پستی که به آن علاقه دارد، دور خواهد کرد.

با وجود مذاکره با سه گزینه دیگر

منصوریان یک قدم تا نشستن روی نیمکت آبی‌پوشان

خبرگزاری تسنیم: سرمربی فصل گذشته نفت تهران تا نشستن روی نیمکت استقلال یک قدم فاصله دارد.

در حال حاضر مهم‌ترین مسئله باشگاه استقلال مشخص کردن سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برای فصل آینده است که در این بین علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه آبی‌پوشان است.

اگرچه مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرده بجز منصوریان سه گزینه دیگر هم مدنظر آنها هستند، اما تا این لحظه سرمربی فصل گذشته نفت شانس اول مربیگری آبی‌پوشان است. او مذاکرات خوبی هم با بهرام افشارزاده داشته و دو طرف خواسته‌های خود را با هم در میان گذاشته‌اند که نتیجه آن مثبت بوده و منصوریان یک قدم با نشستن روی نیمکت استقلال فاصله دارد.

با این حال نفرات دیگری هم هستند که مدنظر استقلالی‌ها قرار دارند که بین آنها گزینه خارجی هم دیده می‌شود. یکی از گزینه‌ها نیز دراگان اسکوچیچ، سرمربی فصل گذشته فولاد خوزستان است، اما با این حال باید منتظر ماند و دید تصمیم مدیرعامل باشگاه استقلال تا دو روز دیگر (دوشنبه) چیست.

بازار گرمی‌ نمی کنم

رحمتی: استقلال خانه‌ام است

مهدی رحمتی که به همراه تیمش در فصل گذشته به دسته اول لیگ آزادگان سقوط کرده از علاقه‌اش برای بازگشت به استقلال صحبت کرده است.
    دروازه‌بان سابق استقلال که در فصل گذشته به تیم متمول پیکان پیوسته بود بعد از سقوط به لیگ دسته اول به دنبال بازگشت به استقلال است. او در گفتگویی کوتاه با خبرورزشی درباره شرایطش گفته: اگر دقت کرده باشید من در چند سال اخیر در فصل نقل و انتقالات مصاحبه نکرده ام و نمی کنم.

او در مورد سکوت خبری‌اش طی روزهای اخیر نیز گفته: ترجیح می دهم این 40،50 روز را در آرامش سپری کنم. بازارگرمی به چه درد من می خورد؟ من سال هاست در فصل نقل و انتقالات صحبت نمی کنم. از زمانی که فجرسپاسی بودم سعی داشتم این سیاست را در کارهایم لحاظ کنم. اکنون هم حرفی ندارم بزنم.

رحمتی که در فصل گذشته با ترک استقلال به پیکان پیوست عنوان می‌کند استقلال تیم اولش است: اولویت من در ایران استقلال است چون استقلال مثل خانه ام است اما هیچ چیز معلوم نیست. ان شاءالله هر چه صلاح است اتفاق بیفتد

احتمال سرخپوش شدن فخرالدینی و کریمی

طی روزهای گذشته شایعات زیادی در مورد حضور دو بازیکن استقلال در پرسپولیس شده است.

در حالی که استقلالی‌ها هم همچون پرسپولیس شرایط مناسبی از نظر مدیریتی ندارد شایعات زیادی در مورد حضور دو بازیکن استقلال در پرسپولیس شده است. گفته می‌شود یعقوب کریمی و میلاد فخرالدینی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته‌اند و احتمالا در فصل آینده پیراهن قرمز را بر تن کنند و یاغی جدید سرخابی لقب گیرند.

کریمی در فصول گذشته هم بارها از سوی پرسپولیس مورد توجه قرار گرفته بود و در دوران مدیریت رویانیان هم قرار بود پیراهن پرسپولیس را بر تن کند که در ادامه به سپاهان پیوست. محمدحسین نژادفلاح، قائم مقام پرسپولیس ضمن تایید این خبر گفت: زیبایی بازی به همین کل کل های استقلال و پرسپولیس است. اگر بازیکنی مورد نیازمان باشد بدون توجه به حضورش در هر تیمی وی را به خدمت می گیریم

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 ... آخرینآخرین

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)