سایت تخصصی ماهواره بانکست

فروش اکانت جی شیر

آخرین ارسالات
تابلوی اعلانات سايت

ارسال پست های سياسی و غير اخلاقی اكيدا ممنوع !
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خودشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب كاربران مورد تایید مسئولین سایت نیست

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

تنها سایت رسمی اکانت جیشیر : WWW.GSHARE.IR

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    ناظم سایت ALI_ALI آواتار ها
    تشکر شده 14,895 بار در 8,666 ارسال

پیش فرض ๑۩๑۞๑۩๑ سیاه جامگان- استقلال /هفته اول لیگ برتر /نتایج و حواشی ๑۩๑۞๑۩๑

๑۩๑۞๑۩๑ سیاه جامگان- استقلال /هفته اول لیگ برتر /نتایج و حواشی ๑۩๑۞๑۩๑

2. # ADS
    Circuit advertisement

پنج شنبه 8 مرداد

سیاه جامگان - استقلال

ساعت 18:00

رحمتی از فروزان انتقام می گیرد؟

بانک ورزش- بازی پنج شنبه استقلال مقابل سیاه جامگان دوئل های ویژه ای را در خود جای داده اما بدون شک یکی از جذاب ترین تقابل های این بازی بین محسن فروزان و مهدی رحمتی خواهد بود. این دروازه بان سال گذشته در بازی رفت استقلال و پیکان با هم دوئل داشتند و جالب اینکه در آن بازی فروزان کلین شیت کرد و رحمتی 3 گل خورد تا گلر این روزهای آبی ها بازی سختی را پشت سر گذاشته باشد. حالا باید دید رحمتی در هفته لیگ پانزدهم شکست ناکامی فصل قبل در دوئل با فروزان را جبران می کند و از او انتقام می گیرد یا خیر.

خطیبی:می‌خواهیم استقلال را شکست دهیم

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: استقلال تیم بزرگ و ریشه‌داری است اما ما می‌خواهیم در اولین بازی فصل سه امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، حسین خطیبی در خصوص شرایط تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد پیش از دیدار روز پنج شنبه با استقلال در چارچوب هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه تمام بازیکنان‌مان برای بازی با استقلال سرحال و آماده هستند. امیدوارم با اتکا به هواداران مشهدی استقلال را شکست دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم سیاه‌جامگان برای رسیدن به شرایط آرمانی به چند هفته زمان نیاز دارد، خاطرنشان کرد: مسلماً همه تیم‌ها به خاطر فشار بدنساری که داشتند چند هفته ابتدایی لیگ را از دست می‌دهند تا به قول معروف بدن‌های بازیکنان به شرایط آرمانی برسد، ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.

مربی سیاه‌جامگان مشهد با بیان این مسئله که بازیکنان این تیم باید از نظر ذهنی و روانی به هماهنگی لازم برسند، گفت: مسئله‌ای که در مورد سیاه‌جامگان مطرح است، این است که تیم جوان و یکدستی داریم و خیلی امیدواریم که بتوانیم در این فصل حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

خطیبی در مورد اینکه فکر می‌کند نتیجه بازی پنج‌شنبه با استقلال چه می‌شود، عنوان کرد: استقلال تیم بزرگ و ریشه‌داری است اما ما می‌خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و در اولین بازی فصل سه امتیاز را کسب کنیم.

دین‌محمدی:توانایی‌های‌سی اه‌جامگان‌مشخص‌نیست

مربی تیم استقلال گفت: سیاه‌جامگان با انگیزه بوده و بازی با آنها سخت است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم سیروس دین‌محمدی، در خصوص شرایط استقلال و تقابل این تیم مقابل سیاه‌جامگان مشهد در نخستین دیدار لیگ برتر اظهار داشت: شرایط تیم خوب است و همه بازیکنان سرحال هستند. درست است که مصدومان‌مان به این بازی نرسیدند اما امیدوارم از بازی با سیاه‌جامگان سربلند از زمین خارج شویم.

وی با اشاره به غیبت میلاد فخرالدینی و خسرو حیدری در این دیدار عنوان کرد: حیدری و فخرالدینی بازیکنان خوبی هستند و در غیاب آنها شرایط کمی سخت خواهد بود. امیدوارم جایگزین این بازیکنان بتوانند جای آنها را پُر کنند.

مربی استقلال در مورد سیاه‌جامگان تصریح کرد: این تیم سال اولی است که در لیگ شرکت می‌کند و نمی‌توان شرایط سیاه‌جامگان را سنجید، چرا که مشخص نیست که این تیم چقدر توانایی دارد. با این وجود می‌دانیم این تیم با انگیزه خواهد بود و بازی با آنها سخت است. امیدوارم هر دو تیم بازی خوبی انجام دهند.

دین‌محمدی در خصوص اینکه گفته می‌شود این دیدار به نوعی تقابل استقلال با رضا عنایتی است، گفت: اینطور نیست و ما به این مسائل فکر نمی‌کنیم. عنایتی بازیکن استقلال بوده و برای این تیم زحمت کشیده ولی ما در فاز فکری این مسائل نیستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌تواند از بازی نخست انتظارات را برآورده کند، خاطرنشان کرد: بازی‌های ابتدای فصل چیزی را مشخص نمی‌کند و نمی‌شود در مورد آن حرف منطقی زد. به نظرم 3 بازی نخست لیگ برای همه تیم‌ها سخت است. ممکن است برخی تیم‌ها پس از انجام 3،4 بازی به شرایط آمادگی برسند بنابراین منطقی نیست که بگوییم تیم‌ها از بازی نخست گام بلندی بردارند.

مظلومی: می خواهیم دست پر از مشهد برگردیم/منتظر اعلام حکم حنیف هستیم

سرمربی استقلال امیدوار است تیمش دست پر از مشهد برگردد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با سیاه جامگان گفت: «سعادتی بود که اولین بازی ما در مشهد است. ما مقابل یک تیم ناشناخته بازی داریم. استقلال مقابل هیچ تیمی بازی ساده ای ندارد. ما می خواهیم سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم بتوانیم دست پر از مشهد برگردیم.»
    مظلومی ادامه داد: «خسرو حیدری و فخرالدینی مصدوم هستند. آن ها می توانستند بازی کنند ولی ریسک نکردم. ترجیح دادم استراحت کنند. دو بازیکن خارجی ما هم غایب هستند. ریوالدو ناآماده است و وضعیت بازیکن دیگرمان هم مشخص نیست.من تعجب می کنم که مگویان محروم شده. محرومیت حنیف هم بخشیده نشده. حنیف را به مشهد آوردیم تا کنارمان باشد. اگر بازیکن برزیلی مان هم مشکل اداری نداشت او را می آوردیم. البته منتظر هستیم که تا فردا حکمی درباره حنیف صادر شود.»
    مظلومی درباره سیاه جامگان گفت: «امیدوارم سیاه جامگان و پدیده به سرنوشت ابومسلم دچار نشوند.» سرمربی استقلال درباره وضعیت تیمش گفت: «ما به چند هفته فرصت نیاز داریم ولی بازیکنان هم با انگیزه هستند و تلاش می کنند. من به سیستم چرخشی در دروازه اعتقاد ندارم. اینکه می گویند مهدی رحمتی را مامور کنترل کرار کردم درست نیست.»

امیدوارم فردا تمام ورزشگاه ثامن قرمز و مشکی باشد نه آبی

خطیبی: کمیته انضباطی باید تا آخر سر حرف خود بایستد

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان ابراز امیدواری کرد که در دیدار فردا تماشاگران این تیم ورزشگاه را پر کنند.

رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی سیاه‌جامگان مقابل استقلال تهران اظهار داشت: امیدوارم فصل را خوب پشت سر بگذاریم و سبب افتخار مردم مشهد شویم. در هر تورنمنت بازی اول برای هر تیمی سخت است چرا که تیم‌ها از یکدیگر شناخت کافی را ندارند.

وی اضافه کرد: استقلال با بازیکنان و کادرفنی جدید و تفکر جدید و همچنین تیم ما با بازیکنان جدید و تفکر جدید خود را برای فصل پیش‌رو آماده کرده‌اند.

خطیبی عنوان کرد: امیدوارم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم و فردا تمام استادیوم برای بازی نخست و افتتاحیه رنگ قرمز و مشکی شود و هیچ رنگ آبی وجود نداشته باشد. امیدوارم 3 امتیاز بازی اول را کسب کنیم.

وی در رابطه با بازیکنان محروم و مصدوم تیمش خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای بازی فردا محروم و مصدومی نداریم چرا که در فصل گذشته بازیکنان تیم ما بسیار بااخلاق بودند و کارت قرمزی دریافت نکردند.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا بازیکنانی همچون رضا عنایتی که فصل گذشته در استقلال بودند، امکان دارد خوب بازی نکنند، گفت: بازیکنان ما حرفه‌ای هستند و این چنین نیست که اگر در استقلال و یا هر تیم دیگری بوده‌اند به نفع این تیم بازی کنند چرا که بازیکنان بسیار حرفه‌ای هستند و به طور قطع تنها فکرشان برد و کمک به سیاه‌جامگان است.

خطیبی در رابطه با آخرین وضعیت کارت سرمربیگری خود که تا امروز صادر نشده بود و حضور روی نیمکت سیاه‌جامگان گفت: خوشبختانه موضوع کارت سرمربیگری حل و این کارت صادر شده است.

وی درباره بازی فصل گذشته‌ که تراکتورسازی در مشهد انجام داد و اتفاقات آن مسابقه و اینکه وی به مسئولان تیمش اعتراض کرده بود، خاطرنشان کرد: من مربی حرفه‌ای هستم که به هیچ عنوان به گذشته فکر نمی‌کنم. فصل گذشته اگر در مشهد حرفم را نمی‌زدم به هیچ عنوان تراکتورسازی نایب‌قهرمان نمی‌شد آن هم در حالی که امیدمان به قهرمانی بود اما به دلیل اینکه سیاه‌جامگان متعلق به بخش خصوصی است به طور قطع چنین مسئله‌ای در این تیم رخ نمی‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در رابطه با اینکه اگر فردا مگویان بازیکن محروم استقلال، اجازه بازی پیدا کند چه خواهند کرد، گفت: تمامی اعضای تیم برای تمام رای‌هایی که کمیته انضباطی می‌دهد، احترام قائل هستند اما اگر بازیکن استقلال در بازی فردا حضور داشته باشد، به هیچ عنوان کار خوبی نیست. من مطمئنم اگر کمیته انضباطی روی آرای خود بایستد محرومیت‌های کمتری را شاهد خواهیم بود. کمیته انضباطی باید تا آخر سر حرف خود بایستد.

خطیبی در پایان گفت: هدف سیاه‌جامگان تثبیت جایگاه خود در لیگ برتر است. من در هر تیمی که بودم در بالای جدول قرار گرفته و امیدوارم چنین مسئله‌ای برای سیاه‌جامگان رخ دهد.

اجازه ندادند سال طلایی داشته باشم اما به سمت مظلومی می‌روم

فروزان: استقلالی‌ها قدر من را ندانستند، می‌توانستم ۱۰ سال برای این تیم بازی کنم

خبرگزاری تسنیم: دروازه‌بان تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: استقلالی‌ها قدر من را ندانستند و خودشان هم می‌دانند که نباید این رفتار را با من می‌کردند.

محسن فروزان که سال گذشته با قراردادی 3 ساله به استقلال پیوست، امید زیادی داشت تا سال‌ها بتواند به عنوان دروازه‌بان اول استقلال درون دروازه قرار بگیرد. با آمدن پرویز مظلومی، این مربی ترجیح داد مهدی رحمتی را جذب کند و از میان وحید طالب‌لو و محسن فروزان رای به جدایی فروزان بدهد.

فروزان که راهی تیم سیاه‌جامگان مشهد شد، در هفته نخست باید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد، دیداری که به قول خودش حیثیتی است. دروازه‌بان سیاه‌جامگان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در مورد تقابل با استقلال، جدایی‌اش از استقلال و ... صحبت‌ کرد.

* تسنیم: از بازی با استقلال شروع کنیم.

فردا نخستین دیدارمان در فصل جاری است و باید تلاش کنیم شخصیت سیاه‌جامگان را به همه نشان دهیم و با بازی‌های خوب هواداران‌مان را به وجد بیاوریم. 4 سال است که این تیم تاسیس شده و در این‌سال‌ها در لیگ دسته اول جزو تیم‌های اول تا سوم بوده است. سیاه‌جامگان به خاطر حضور عباسی مالک باشگاه دارای شخصیت است و باید در نخستین دیدارمان مقابل استقلال نشان دهیم که لیاقت بودن در لیگ برتر را داریم.

* تسنیم: تو و رضا عنایتی چقدر برای این بازی انگیزه دارید؟

قطعا این بازی برای من و عنایتی حیثیتی است و می‌تواند برای ما شیرین و لذت‌بخش باشد. من و عنایتی تا همین چند وقت پیش لباس استقلال را بر تن داشتیم ولی اکنون باید مقابل این تیم بازی کنیم. همه تلاش‌مان این است بهترین عملکرد را در تیم سیاه‌جامگان داشته باشیم. در این بازی خیلی چیزها وجود دارد که برای من ارزشمند است.

* تسنیم: چه چیزهایی؟

خیلی از مسائل را نمی‌توان گفت. یک بخش آن به داخل زمین برمی‌گردد و یک بخش دیگر به بیرون از زمین.

* تسنیم: سمت پرویز مظلومی می‌روی؟

صددرصد سمت او می‌روم، چرا که فوتبال حرفه‌ای است. خیلی ناراحتم که از استقلال جدا شدم چون حقم بود که دروازه‌بان شماره یک این تیم باشم. با این حال به عشق استقلال و هوادارانش به سمت نیمکت استقلال می‌روم و دوست ندارم برای استقلال حاشیه ایجاد کنم.

* تسنیم: فکر می‌کنی در حقت اجحاف شد؟

قطعا همینطور است. می توانستم 10 سال برای استقلال درون دروازه قرار بگیرم و برای این تیم بازی کنم. یک‌سالی که برای استقلال بازی کردم، باشگاه و مربیان از من حمایت کردند و امسال می‌توانست سال طلایی من باشد. در تیم‌های بزرگ تجربه داشتم اما در استقلال تجربه دیگری بدست آورده بودم و می‌توانستم سال طلایی را در استقلال بگذرانم اما اجازه ندادند این اتفاق بیفتد. استقلالی‌ها هیچ چیزی را درنظر نگرفتند اما برای آنها احترام قائلم و امیدوارم برای همیشه خنده روی لبان هواداران این تیم باشد.

* تسنیم: به خاطر دریافت رضایت‌نامه‌ات از طلبت گذشتی؟

بله، به خاطر استقلال ضرر مالی کردم. قبل از اینکه به استقلال بروم، از خیلی از تیم‌ها پیشنهادات خوبی داشتم و حتی یکی از تیم‌های آسیایی بود اما به خاطر عشقی که به استقلال داشتم، به این تیم رفتم. استقلالی‌ها قدر من را ندانستند و خودشان هم می‌دانند که نباید این رفتار را با من می‌کردند. فوتبال به من نشان داد نامرد است، فوتبال نشان داد که عشق مهم نیست و به روز باید زندگی کرد.

کاروان استقلال به مشهد رسید

بانک ورزش - اعضای تیم استقلال تهران برای برگزاری دیدار افتتاحیه لیگ برتر برابر سیاه‌جامگان وارد شهر مشهد شدند.

به گزارش بانک ورزش، دیدار سیاه‌جامگان و استقلال فردا ساعت 18 آغاز می‌شود.

پیش بازی سیاه جامگان - استقلال تهران

تقابل دندان پوسیده و فروزان با آبی‌پوشان/ بازگشت سوبله چوبله

بانک ورزش - سوت آغاز ماراتن لیگ برتر، عصر فردا در مشهد زده خواهد شد.دو تیم سیاه جامگان و استقلال تهران، در چهارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 18 در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم می روند.

به گزارش بانک ورزش، در ادامه مروری داریم به شرایط و آمار و ارقام این دو تیم.

سیاه جامگان؛ تیم تازه لیگ برتری شده سیاه جامگان تمرینات خود را با رسول خطیبی، مربی جوان فصل گذشته تراکتورسازی استارت زد. خطیبی با جذب بازیکنان باتجربه و جوان به دنبال اثبات دوباره خود به اهالی فوتبال به خصوص مسوولین تیم استانش است.

بازیکن تاثیر گذار؛ رضا عنایتی

بازیکن محروم؛ ندارد

نتایج 5 دیدار اخیر:

فولادنوین اهواز یک – صفر سیاه‌جامگان

سیاه جامگان یک – یک داماش گیلان

گل گهر صفر – یک سیاه جامگان

سیاه جامگان 2 – یک فولاد یزد

پارسه صفر – صفر سیاه جامگان

استقلال تهران؛ نتایج ضعیف دو فصل گذشته استقلال، موجب شد تا مدیران این تیم چاره کار را در تغییر کادر فنی جستجو کنند و پرافتخارترین مربی تمام ادوار لیگ برتر را از این تیم کنار بگذارند و سکان هدایت استقلال را به پرویز مظلومی بسپارند. مظلومی با کنار گذاشتن بازیکنانی چون صادقی، فروزان، عنایتی و بیک زاده و جذب مهدی رحمتی به دنبال این است تا گام نخست را محکم بردارد تا از گزند انتقاد پیشکسوتان و هوادارن تیم در امان بماند.

بازیکن تاثیرگذار؛ مهدی رحمتی

بازیکنان محروم؛ حنیف عمران زاده، هرایر مگویان

استقلالی‌ها علاوه بر این دو محروم، خسرو حیدری و میلاد فخرالدینی را به خاطر مصدومیت و یعقوب کریمی را به خاطر شرکت نکردن در تست پزشکی در اختیار نخواهد داشت.

نتایج 5 بازی اخیر:

پرسپولیس یک – صفر استقلال

استقلال یک – چهار تراکتورسازی

استقلال 2 – یک صبای قم

استقلال صفر – صفر پدیده

ملوان یک – یک استقلال

سه تقابل آخر دو تیم؛

به دلیل حضور سیاه جامگان در دسته یک و استقلال در لیگ برتر، این دو تیم رقابتی با یکدیگر نداشتند.

تقابل ویژه؛ تقابل رضا عنایتی و محسن فروزان با همبازيان فصل گذشته خود، مهمترین رویارویی این دیدار خواهد بود.

نکته؛ حضور مجدد مهدی رحمتی درون دروازه استقلال تهران پس از یک سال می تواند از نکات قابل توجه این بازی باشد.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)