سایت تخصصی ماهواره بانکست

فروش اکانت جی شیر

آخرین ارسالات
تابلوی اعلانات سايت

ارسال پست های سياسی و غير اخلاقی اكيدا ممنوع !
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خودشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب كاربران مورد تایید مسئولین سایت نیست

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

تنها سایت رسمی اکانت جیشیر : WWW.GSHARE.IR

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    مديرفني سايت payam1 آواتار ها
    تشکر شده 3,074 بار در 1,215 ارسال

icon16 آخرین خبرها از تیم فوتبال استقلال تهران

عکس/ واکنش رحمتی به خرید جدید استقلال

مهدی رحمتی دقایقی پیش با قراردادن عکس بختیار رحمانی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به نوعی استقلالی شدن او را تایید کرد.

2. # ADS
    Circuit advertisement

سورپرایز بختیار رحمانی برای هواداران استقلال

هافبک تازه وارد باشگاه استقلال اعلام کرد مدتها منتظر استقلالی شدن بوده است.
    به گزارش مشرق،‌ بختیار رحمانی پس از عقد قرارداد با آبی پوشان گفت: از استقلالی شدن بسیار خوشحال هستم و معتقدم اتفاق خوبی در زندگی ام رخ داد که به استقلال پیوستم. خیلی وقت بود که به دنبال این موضوع بودم و امیدوارم حالا بتوانم برای استقلال بازیکن مفید و موثری باشیم.

رحمانی با اعلام این موضوع که قلبا منصوریان را دوست دارد، ادامه داد: برای امضای قرارداد با استقلال منتظر انتخاب سرمربی بودم و بسیار خوشحالم که با منصوریان کار خواهم کرد. استقلال با منصوریان به دنبال افتخارات بزرگی است که امیدوارم من هم بتوانم در این مسیر موفقیت حضور موثری داشته باشم.

هافبک تازه وارد استقلالی ها ضمن تشکر از هواداران استقلال، بیان کرد: هواداران استقلال همیشه در فضای مجازی و در همه جا از من حمایت کردند. می خواهم با نمایشهای خوب محبت آنها را جبران کنم و امیدوارم بتوانم از پس این موضوع بر بیایم.

وی در پاسخ به این سوال که چه شماره ای را در استقلال بر تن خواهد کرد، اظهار کرد: من دو شماره را انتخاب کرده ام که یکی همان شماره همیشگی ام است و دیگری یک شماره است که یک سورپرایز برای هواداران خواهد بود و به زودی آن را اعلام می‌کنم.

رحمانی در پایان گفت: از باشگاه هایی که در این مدت به من لطف داشتند و با من تماس گرفتن ممنون هستم اما من می خواستم به استقلال بیایم و به همین دلیل قید پیشنهادم از قطر را هم زدم. از همه کسانی که به من مشاوره دادن در این مدت هم تشکر می کنم.

امیدوارم من و حیدری در سمت راست عملکرد خوبی داشته باشیم

غفوری: دلم به من گفت برو استقلال/ از بچگی این تیم را دوست داشتم!

شناسه خبر: 1096462 سرویس: ورزشی
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد که به همراه خسرو حیدری در جناح راست استقلال عملکرد خوبی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، وریا غفوری پس از امضای قرارداد با استقلال گفت: از پیوستن به این تیم بسیار خوشحال هستم چون استقلال تیم بزرگی است. سال‌های گذشته هم می‌توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یکسری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد. وی افزود: از تیم‌های مختلفی پیشنهاد داشتم اما دلم به من گفت به استقلال برو. هر چند این صحبت‌ها کلیشه‌ای است اما من از بچگی استقلال را دوست داشتم و حالا از این موضوع بسیار خوشحال هستم. مدافع - هافبک استقلال ضمن تمجید از توانایی‌های علیرضا منصوریان خاطرنشان کرد: در پاس همدان سابقه همکاری با منصوریان را دارم. در پاس رابطه خوبی با او داشتم که تا الان نیز این رابطه حفظ شده است. منصوریان مربی بزرگ و اکنون بسیار با تجربه‌تر شده است که کارنامه او نیز این موضوع را گواهی می‌دهد. امیدوارم تجربه و توانایی‌های ایشان به موفقیت و پیشرفت من و استقلال کمک کند. غفوری با تاثیرگذار بودن هواداران استقلال در انتخاب او گفت: هواداران استقلال میلیونی هستند که موفقیت و ناکامی ما بر روی افراد زیادی تاثیر می‌گذارد که این موضوع باعث می‌شود مسئولیت بازیکنان بالا برود. استقلال و پرسپولیس با توجه به هواداران پرشماری که دارد مانند تیم ملی هستند و هیچ بازیکنی اجازه ندارد حتی یک ثانیه تمرکز خود را از دست بدهد. بازیکنان چنین تیم‌هایی باید با تمام توان خود برای موفقیت تیم خود تلاش کنند و من هم می‌خواهم با تلاش زیاد دل هواداران استقلال را به دست بیاورم. وی با اشاره به اینکه بازیکنان بزرگی در جناح راست برای استقلال به میدان رفته‌اند، گفت: از قدیم بازیکنانی مانند جواد زرینچه، مجید نامجومطلق و محمد نوازی برای استقلال نمایش‌های خوبی داشته‌اند و من هم امیدوارم حالا که در استقلال هستم، بتوانم با خسرو حیدری در سمت راست عملکرد خوبی داشته باشیم. هدف من از استقلالی شدن خوشحالی هواداران با ارائه بازی‌های خوب است و امیدوارم بتوانم با درخشش در استقلال در جام جهانی روسیه حضور داشته باشم.

بختیار رحمانی در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره پیوستنش به استقلال تهران و همچنین مسائل دیگر حرف زد، که این گفت و گو را با هم می خوانیم.

با چند استقلالی مشورت کردممن اول باقلب خودم بعدمربیان وکارشناسانی که طی این مدت درلیگ برترشاگردشان بودم وبادو- سه بازیکن باتجربه خوداستقلال نیز مشورت کرده ام.استقلال تیم محبوب من بوده استاستقلال تیم محبوب وموردعلاقه ام بوده ولی این تصمیم را ازته قلبم گرفت، علت دیگر تماشاگران وهواداران این تیم که عاشق استقلال هستند وانگیزه مثبت برای بازیکنان هستند. من از صمیم قلب دوستشان دارم ودراین مدت به من لطف زیادی داشته اند.احساسم وصف ناپذیر استخیلی خوشحالم از اینکه به استقلال آمدم و احساسم وصف ناپذیراست که باتصمیممی ادای دین به تماشاگران وهواداران فهیم استقلال کردم.خوشحالم شاگرد منصوریان شدماقای منصوریان خودش بازیکن بزرگی در استقلال بوده، خوشحالم که ایشان مربی من شده اند چرا که واقعا دوستشان دارم. آقای منصوریان با دانش روزفوتبال اشناست و مطمئن باشید بادرایت علی اقاوحمایت هواداران روزهای خوشی را خواهیم ساخت.به کاوه نگفتم استقلالی شودکاوه را از بچگی می شناسم و باهم بزرگ شده ایم.دلیل تگ کردن کاوه رضایی روی عکسم هیچ ربطی به انتخاب تیمش نداشت، من فقط برای او آرزوی سربلندی دارم و دوست دارم همیشه موفق باشد حالا هرجایی که می خواهد بازی کند. قسم می خورم یک بارهم به کاوه نگفتم به استقلال بیاید چون دوست ندارم وارد این مسائل بشوم. فقط به کاوه گفتم امیدوارم هر تصمیمی که می گیری به آینده ی فوتبالی ات کمک بکند.به من مسئله کاوه هیچ ربطی ندارد من آمدم تا کارخودم را انجام بدهم، کاوه اگر استقلال بیاید که من خیلی خوشحال می شوم و اگرنیاید برای او در هر تیمی آرزوی موفقیت می کنم، خود کاوه می داند چقد دوستش دارم اما اگر استقلال را انتخاب کند خوشحال می شوم.از هم تیمی شدن با وریا خوشحالموریا بازیکن مودب وشایسته ای است، در تیم های خوب و بزرگ بازی کرده و بسیار خوشحالم که استقلال را انتخاب کرده است.
    سوپرایز شماره را نمی گویمسوپرایز شماره پیراهنم را نمی گویم، زمانی که آن را پوشیدم همه می فهمند، البته مهم پیراهن استقلال است.قید پیشنهاد های چین وقطر را زدممن پیشنهادهای جدی وصدرصد ازقطر و چین داشتم که ازلحاظ مالی خیلی خوب بودند اما بخاطرعلاقه به استقلال قیدشان زدم وبه تیم محبوبم آمدم.گفته بودم می خواهم استقلالی شومتوصیه من به نمایندگانم این بودکه می خواهم استقلالی بشوم چون این تیم وهوادارانش را دوست دارم، درجریان مذاکرات وشرایط های قراداد نمایندگانم باباشگاه نبودم وبا خوب وبدتوافق کاری نداشتم ولی پروسه اداری ومذاکرات طول کشید.فولاد را خانه خودم می دانمقبل ازهرچیزازمسئولان باشگاه فولادوشخص اقانعیم ممنونم لطف داشتند به من پیشنهاد دادند، فولاد را خانه خودم می دانم وازپایه دراکادمی آن حضورودربزرگسالانش ترقی کرده ام. هواداران اهوازی را از صمیم قلب دوست دارم و امیدوارم به مانند همیشه حامی تیمشان باشند.خیلی خوشحالم که آقای سعداوی سرمربی فولاد است و برای او آرزوی موفقیت می کنم.از سعداوی معذرت خواهی می کنم اگر به او زنگ نزدم واقعا رویم نشد و از همینجا ازش معذرت خواهی می کنم. می دانم که آقای سعداوی من را درک می کند، گرچه از خیلی ها دل گیر هستم اما دیگر کینه ای از کسی ندارم.

تهدید جدی علی منصور/ قنبرزاده مدیرعامل استقلال شود، منصوریان استعفا می دهد
    وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه منصوریان در حال بستن استقلال است، اما اخبار مدیریتی باشگاه استقلال حسابی او را نگران کرده است. به گزارش وب سایت نود، پس از انتخابات فدراسیون فوتبال و توافق هایی که بین رئیس فعلی و جبهه ای از اعضای مجمع انجام شده است، قرار بود که منصور قنبرزاده سرپرست سازمان لیگ شود، اما ظاهرا مهدی تاج برای معرفی او هنوز کار خاصی نکرده و از طرفی هنوز جلسه هیات رئیسه فدراسیون را هم برگزار نکرده است. در گزارش ها داشتیم که وزارت ورزش و جوانان با تغییر دبیرکل کنونی فدراسیون فوتبال یعنی علیرضا اسدی مخالف است و البته از سویی مهدی تاج هم نمی خواهد اسدی دبیرکل بماند. از طرف دیگر به نظر می رسد مهدی تاج نمی خواهد منصورقنبرزاده که از طرف وزارت حمایت می شود سرپرست سازمان لیگ شود. شاید به همین دلیل بود که بر مدیرعامل شدن منصور قنبرزاده منتشر شد تا به نوعی وزارت ورزش، نشان دهد اگر مهدی تاج وی را برای سرپرستی سازمان لیگ معرفی نمی کند، اما گزینه وزارت برای مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران است. باشگاهی که البته در کادرفنی اش دچار تغییر و تحول شده و کسی سرمربی اش شده که خاطرات خوبی ازمنصور قنبرزاده مدیرعامل سابق نفت تهران ندارد. علیرضا منصوریان سرمربی جدید استقلال ظاهرا تهدید کرده که اگر قنبرزاده مدیرعامل استقلال شود، از سرمربیگری استقلال استعفا می دهد. علیرضا منصوریان امروز شاهد استعفای مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال هم بود که در نوع خودش جالب به نظر می رسید. او که حسابی از روزهای مدیریت قنبرزاده درنفت تهران نالان است به صورت جدی تهدید به استعفا کرده و همین ماجرا مطمئنا به این راحتی اجازه نخواهد داد که وزارت ورزش و جوانان و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، قنبرزاده را به عنوان مدیرعامل استقلال اعلام کنند. روزهایی که قنبرزاده مدیرعامل بود و علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران، این تیم بحران مالی داشت و روزهای سختی را پشت سر گذاشت و حتی بازیکنان تیم نفت مشکل تغذیه ای هم داشتند و با نیمرو خوردن به مسابقات می رفتند. مطمئنا منصوریان حاضر نیست که این روزها دوباره برایش آن هم در باشگاه استقلال، تکرار شود. آن هم منصوریانی که پیش از حضورش گفته بود اگر به استقلال بیاید، بالا تا پایینش را عوض می کند.

ناظم سایت ALI_ALI آواتار ها
    تشکر شده 14,895 بار در 8,666 ارسال

حمله پیکانی‌های استقلالی به منصوریان

استقلال در حالی روز جمعه در هفته چهارم لیگ برتر به مصاف پیکان می رود که به نظر می رسد این بازی جنگ تمام عیار استقلالی های لیگ است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان در فصل نقل و انتقالات ترجیح داد نام آرش برهانی را بعد از 9 سال حضور در این تیم در لیست خروجی باشگاه قرار گرفته است و بی تردید اگر او به بازی روز پنجشنبه برسد کوه انگیزه است تا بتواند توانایی های خود را به رخ سرمربی جوان استقلال بکشد. برهانی بعد از مصدومیت در بازی با صبا در هفته دوم لیگ برتر مصدوم شد و نرم دوی کنار زمین را آغاز کرده است و گفته می شود تکلیف حضورش در بازی با استقلال فردا مشخص می شود.
    همچنین امیرحسین صادقی که در فصل نقل و انتقالات صحبت هایی در مورد بازگشتش به استقلال مطرح شد، با تصمیم منصوریان این موضوع منتفی شد و او هم مثل برهانی برای بازی روز پنجشنبه کوه انگیزه است که بتواند توانایی های خود را به رخ منصوریان بکشد مخصوصا اینکه با شروع لیگ شانزدهم خط دفاع استقلال با مشکلات عدیده ای روبرو بوده است.

حمایت بی‌منطق از استقلال درست نیست

آتیلا حجازی مربی سابق استقلال حضور بهتاش فریبا در این تیم را اتفاقی خوب توصیف می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، حجازی در مورد حضور فریبا در استقلال می‌گوید:«فریبا ازپیشکسوتان خوشنام استقلال و فوتبال ایران هستند و حضور ایشان می‌تواند در کمتر شدن حاشیه‌ها و مسائل فنی به استقلال کمک کند. امیدوارم که نتایج بد استقلال تغییرکند و بعد از تعطیلات تیم بهتری را ببینیم.»
    او در مورد اینکه آیا به بهبود شرایط استقلال امیدوارید تاکید می‌کند:«استقلال با این روند نمی‌تواند موفق باشد مگر اینکه تیم دیگری را بعد از تعطیلات ببینیم. اعتقاد من ایناست که حمایت منطقی خوب است و من دوستانم مثل منصوریان، چینی و خرمگاه را دوست دارم. با این حال معتقدم که حمایت کورکورانه و بی منطق هم خوب نیست. من اگرضعفی از استقلال ببینم با صراحت می گویم و اگر نگویم ظلم کرده‌ام.»
    حجازی ادامه می‌دهد: «من انتقاد غرض ورزانه را هم قبول ندارم چون معتقدم همه ما باید بهدو ر از کینه به استقلال کمک کنیم و ضعف‌هایش را بگوییم. عده ای ناراحت شده‌اند کهچرا من گفته‌ام تراکتورسازی و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند. من این حرف را بر اساس شرایط فعلی زدم و معتقدم باید منطق را در نظر گرفت و احساسی حرف نزد. اینمشخص است که همه ما از صمیم قلب دوست داریم استقلال قهرمان شود ولی منطقی باید صحبت کرد.»
    از حجازی در خصوص حرف‌های اخیرش در مورد برکناری ناصر حجازی در سال 1386 سؤالمی‌کنیم، اینکه او گفته بود پورحیدری رأی به برکناری پدرش داد. حجازی در این خصوصمی‌گوید: «من اینطور حرف نزدم و فقط اسم پورحیدری را نیاوردم. من گفتم آن زمان هیاتمدیره حکم به اخراج پدرم داد که پورحیدری هم جزو هیات مدیره بود. ایشان برای من فردیقابل احترام هستند و همیشه جویای حال منصورخان بودم. متاسفانه اگر از کسی تعریف کنیم آدم خوبی می‌شویم ولی اگر حرفی بزنیم که به مذاق برخی خوش نیاید، موردانتقاد قرار می‌گیریم.»

قرارداد بازیکنان استقلال کسر می شود

با اعلام مدیر عامل جدید استقلال از مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم کسر خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدرضا افتخاری در مورد شایعه کسر شدن بخشی از قرارداد بازیکنان گفت: الان بازی با ماشین سازی روبرو است و وقت این حرف ها نیست. من با آقای منصوریان صحبت کرده ام و از ایشان خواهش کرده ام که با توجه به این که منابع مالی استقلال در لیگ شانزدهم مشخص نیست و هنوز معلوم نیست که ما چقدر درآمد خواهیم داشت، بخشی از قرارداد بازیکنان کسر شود تا ما به مشکل نخوریم.
    با این حساب باید دید اولین واکنش بازیکنان به این اتفاق چه خواهد بود و آیا آنها زیر بار تصمیم مدیرعامل این باشگاه می روند یا نه.با توجه به اینکه قرارداد بین کادر بازیکنان و باشگاه منعقد شده و با امضای مدیر قبلی آبی ها به ثبت رسیده است ، بازیکنان می توانند زیر بار این کاهش بودجه نروند . البته با در نظز گرفتن میزان طلب ها در فوتبال ایران و البته عدم تعهد باشگاه ها به امضا ها ، می شود این طور پیش بینی کرد که از حالا کسر مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال قطعی شده است!

باشگاه استقلال به ولخرجی دز فصل نقل و انتقالات متهم شده بود و مورد انتقاد وزیر ورزش قرار داشت . موضوعی که در نهایت منجر به برکناری مدیرعامل این باشگاه شد .

چرا ایرادهای وزیر به افشارزاده وارد است؟

انتقادات تند وزیر ورزش از بهرام افشارزاده مدیرعامل سابق استقلال بیشتر حول و حوش این محدوده بود که چرا افشارزاده بیشتر از رقم تعیین شده در عقد قراردادها هزینه کرده است.

به گزارش "ورزش‌سه"، استقلال در فهرست این فصل خود 8 بازیکن بالای میلیارد دارد و البته این در شرایطی است که تعداد فوتبالیست‌هایی که قراردادشان رقم نزدیک به میلیارد را یدک می‌کشد نیز کم نیستند و 6 بازیکن این تیم رقمی بالاتر از 700 میلیون تومان برای استقلال تعهد ایجاد کرده‌اند.

این ارقام سرسام‌آور در شرایطی است که صرف حضور در باشگاه استقلال برای بسیاری از فوتبالیست‌های ممتاز ایران مساله مهمی است و البته یقیقا این امکان وجود داشت تا با این 14 نفر و حتی نفرات دیگر طوری مذاکره کرد که دریافتی آنها تا حد زیادی کاهش پیدا کند. استقلالی‌ها در فهرست‌شان بازیکنانی دارند که اگرچه جزو میلیاردی‌های امسال هستند اما یقینا در صورت وجود مسئولیت اقتصادی بیشتر در ذهن مدیران باشگاه با قراردادی به مراتب کمتر در این تیم می‌ماندند. بازیکنانی که البته بعضی از آنها قرارداد سنگین امسال خود را مدیون حضور چهره‌های دیگری در نقل و انتقالات فصل گذشته باشگاه استقلال‌اند.

این مسائل را با موضوع کاهش درآمدها در فوتبال ایران جمع بزنید و به نتیجه برسید. فوتبال در ایران بیش از 90درصد درآمد خود را با منابع دولتی و نفتی گره زده و هنوز شرایط باشگاه‌ها به سمتی نرفته تا از کیسه خرج کنند وگرچه استقلال و پرسپولیس و تا حدی تراکتور با دریافت مبالغی از شرکت‌های مختلف برای تبلیغات روی پیراهن و موضوع پیامک‌ها درآمد خود را تامین می‌کنند، اما باز هم مساله‌ای به نام بدهکاری و نبود منابع درآمدی مطمئن مثل حق پخش تلویزیونی باعث می‌شود که لاجرم مدیران این باشگاه‌ها محتاط‌تر تصمیم به خرج کردن بگیرند که البته افشارزاده کمتر در این زمینه مدیریت کرده و فهرست استقلال با حداکثر ولخرجی بسته شده است.

جالب اینکه علیرضا منصوریان فصل پیش در باشگاه نفت تهران هم رویه‌ای مشابه را به این باشگاه تحمیل کرد که نتیجه‌اش، ورشکستگی کامل باشگاهی بود که در صورت خرج متناسب با جیب شرایط بهتری نسبت به امروزش می‌داشت.

اینکه وزیر ورزش از مدیر منصوب خود می‌خواهد مراقب مخارج بی‌رویه آن هم در حوزه نقل و انتقال بازیکن‌ها باشد، اعتراض کاملا واردی است. به خصوص که متاسفانه باشگاه‌های ایران اصولا همه درآمد خود را صرف بازیکن می‌کنند و هیچ درصدی از بودجه سالیانه صرف توسعه و آینده نمی‌شود. اگر این روش درست بود قطعا کشورهای صاحب فوتبال هم آن را در پیش گرفته بودند.

به گزارش "ورزش سه"، اصرار منصوریان به پیشنهاد از لیگ چمپیونشیپ انگلستان با وجود هشدارهای محمد تقوی درباره نقش آفرینی دلالان و واسطه ها در چنین پیشنهادهایی همچنان ادامه دارد. البته بعد از ادعای سرمربی آبی ها بود که پرویز مظلومی و مجید جلالی دو مربی ایرانی نسبت به بروز این اتفاق در سال های پیش صحبت کردند و هر دو اعلام کردند یک ایرانی به آنها پیشنهاد سرمربی گری تیم برایتون را داده، پیشنهادی که البته هیچگاه به واقعیت تبدیل نشده است. با این حال منصوریان نظر دیگری در این باره دارد و بعد از پایان بازی با ملوان با لحنی که دوستانه نبود، گفت: من آدمی نیستم که بازار گرمی کنم و همه شما من رو می‌شناسید. یک روزی فوتبالیست‌های ما توانستند به سطح اول دنیا برسند و بازی کننند. آن زمان کسی فکرش را نمی‌کرد ما فوتبالمان بالا بیاید. من به توانایی‌های ایرانی ها اعتماد و به خودمان باور دارم. لازم نیست خیلی در این باره توضیحی بدهم زیرا من این پیشنهاد را داشتم.
    سرمربی استقلال البته با لحنی امیدوار کننده در این باره صحبت می کند. او معتقد است همانگونه که فوتبالیست های ما پیشرفت کردند این موضوع برای سرمربیان نیز دور از دسترس نیست: ما یک زمان در بایرن مونیخ بازیکنمان بازی کرده و باید این اتفاق در مربی گری هم رخ دهد. ما باید تلاش خود را بکنیم و قول می دهم که این اتفاق رخ دهد. کسی فکر نمی کرد که یک روز یک ایرانی آقای گل جهان شود ولی این اتفاق افتاد. یک روز گرفتن یک ست از ژاپن در والیبال برای ما آرزو بود اما امروز آنها را می‌بریم و به المنپیک می رویم. من اگر قرار باشد جواب همه را بدهم که نمی‌شود.

منصوریان هر چند لحنی عصبانی دارد اما تلاش می کند تا خود را بی توجه به انتقادات نشان دهد: من همان مسیر سابقم را می‌روم. همان مسیری که تیم 98 رفت و برای کشور افتخار آفرینی کرد. در قدیم اگر یک بازیکن به کویت می رفت تا بازی کند همه ذوق می کردند اما در سال 99 - 2000 بازیکنان ما رغبت چندانی برای رفتن به امارات هم نداشتند. من مطمئنم که یک روز مربیان ما هم می‌توانند در نقاط مختلف جهان کار کنند.

سرمربی جوان و ماجراجویی آبی پوشان در حالی بر مواضع قبلی خود این چنین پافشاری می کند که به استثنا چند مورد هیچگاه سرمربیان ایرانی در خارج از لیگ ایران تجربه چشمگیری نداشتند. افشین قطبی از جمله معدود استثناهایی است که بعد از حضور در ایران سابقه حضور در جی لیگ ژاپن را در کارنامه خود داشت. البته بهمن فروتن و علیرضا مرزبان نیز از جمله معدود سرمربیانی بودند که در لیگ های دوم و سوم کشورهای اروپایی فعالیت داشتند اما هیچگاه به سطح اول فوتبال اروپا و دنیا نرسیدند.
    هر چند ما نیز مانند منصوریان امیدواریم که مربیان ایرانی نیز بتوانند با حضور در سطح اول فوتبال دنیا افتخاراتی مانند آنچه دایی، مهدوی کیا، کریمی و بسیاری دیگر از ورزشکاران در سطح بین المللی رقم زدند را تکرار کنند اما همانگونه که محمد تقوی گفت حضور در فوتبال انگلستان و بسیاری دیگر از کشورهای مطرح اروپایی نیازمند کسب مدارک و پشت سر گذاشتن دوره های مختلف است که سرمربی استقلال فراموش کرده تا درباره این موضوع نیز صحبت کند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)